Proč si dopřát horkou koupel?

Vana plná teplé vody vás uvolní a uklidní. Existují ale vylepšení, která udělají vaše koupání nevšedním.

Přípravky do koupele

Koupel nemusí být jen v obyčejné vodě. Můžete do ní nasypat například koupelovou sůl, přidat do ní pár kapek oleje nebo si vytvořit bohatou pěnu. Všechny takové přípravky do koupele seženete v obyčejné drogerii i na internetu. Záleží jen na vás, co vám bude vyhovovat a hlavně jaké jsou vaše požadavky. Existují oleje na vysokou hydrataci pokožky, jiné pak odplavují stres a uklidí vaši mysl. Seženete také přípravky, které uvolní vaše svaly.

Relaxace

Tento způsob sice nevylepší samotnou vodu, ale celkovou atmosféru. Zkuste si zapálit v koupelně několik aromatických svíček, ztlumit světla a ponořit se do teplé vody. Uvidíte, že v takové atmosféře váš stres nebude mít žádnou šanci, vy si odpočinete a budete myslet na úplně jiné věci, než jsou povinnosti a starosti. Vylepšit se tato relaxace dá ještě tlumenou hudbou.

Romantika ve dvou

Pokud si chcete se svojí drahou polovičkou užít společnou koupel, potom rozhodně nezapomeňte na šampaňské s jahodami, okvětní lístky růží plovoucí na hladině vany a opět zapálit svíčky.

Masáž

Až budete ve vaně, vyzkoušejte si sami namasírovat nohy. Masáž provádějte za použití pár kapek sprchového gelu a masírujte si šlapky nohou. Také vyzkoušejte masáž prohlubní za kotníkem, kde jsou reflexní body uvolňující tělo.

Suchá pokožka nemá šanci!

Pokud jste promrzlí a máte vysušenou kůži, přidejte do vody půl šálku jedlé sody. Uvidíte, že se stane zázrak a vy budete spokojenější, než kdybyste použili hydratační krém.

Vzrušující koupel

Kromě romantiky a relaxace jde samozřejmě také vytvořit vzrušující atmosféru. Tady se nabízí například tyto dvě možnost: Zkuste do koupelny nastříkat parfém vaší drahé polovičky. Budete si připadat, že je hned vedle vany. A pro dámy je tu ještě jiný tip: Pořiďte si voděodolný vibrátor. Vzrušující hrátky pod hladinou můžete poté provádět samy, nebo váš partner.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic Photography/FreeDigitalPhotos.net