Roller na obličej není jen pro ženy

Roller na obličej není jen pro ženy
Fotografie: Depositphotos

Také si vaše drahá polovička občas chce půjčit krém na obličej nebo nějaký jiný kosmetický produkt, který je zdánlivě určený pouze ženám? Pokud mu ho nechcete půjčovat, pořiďte mu vlastní! Budete se divit, kolik přípravků a kosmetických pomůcek existuje ve variantě pro muže.

Není na tom vůbec nic špatného. Proč by o sebe muži neměli pečovat? Vždyť i oni se chtějí zbavit vrásek, černých teček a dalších nešvarů na pleti. Podpořte je v tom třeba koupí nějaké pomůcky, o jejíž existenci možná nemají ani ponětí.

Roller pro podporu růstu vlasů

Roller možná používáte pro lepší prokrvení kůže. Pánové ho mohou využít pro podporu růstu vousů! Skutečně je tomu tak. Komu příroda nenadělila přirozeně hustý plnovous, ale touží po něm, ten může jeho růst podpořit. Značka Angry Beards se na to zaměřuje a právě ona nabízí roller na obličej pro pány. Tento váleček je osázený titanovými jehlami s miniaturní délkou, které kůži jemně propíchají. Tím podporují nejen prokrvení, ale i tvorbu kolagenu, keratinu, elastinu. A samozřejmě podpoří potenciál růstu vlasů.

Beard Roller je designová záležitost, díky které o sebe každý muž bude rád pečovat. Vyzkoušejte to na tom svém!

Foreo Luna pro čistou pleť

Stálicí mezi přístroji pro péči o pleť je také značka Foreo. Vyrábí toho spoustu od IPL epilátorů až po ústní péči. Patrně nejznámější je však Foreo Luna, čisticí sonický přístroj s vyhlazujícím efektem. Pleť vyčistí do hloubky, přitom jemně. Díky tomu pomáhá zbavit se jemných vrásek – a o ty nestojí ani muži.

Stačí dvě minuty denně a pleť je čistější, bez vad, bez špinavých pórů a jemných vrásek. Naučte svou drahou polovičku se o sebe pořádně starat. Určitě to oceníte vy i on. Rutinu péče o pleť můžete denně absolvovat spolu. Je hezké mít nějaké společné rituály, které vykonáváte každý den.