Srovnejte rozhozené hormony po čtyřicítce přírodní cestou

Fotografie: Freepik

Hormony nám řídí život, ať se jedná o emoční stav nebo zdraví všech orgánů. Ženy, které mají více jak 40 let, by měly zkusit tyto hormonální nápoje. Pokud toto hormonální pozadí můžete ovlivnit, zjistíte, že budete mít lepší náladu, jiný postoj k životu a celkově se zlepší váš zdravotní stav.

Vsaďte na přírodní suroviny a svět budete vidět v lepších barvách

Pokud ochutnáte tyto nápoje, naše hormonální hladina se srovná, což uvidíte nejen na vaši pleti:

  • Budete vypadat mladě, bez vrásek
  • Budete ve skvělé náladě
  • Vaše vlasy se budou lesknout a budou zdravé
  • Odstraníte také nepříjemné příznaky menopauzy

Váš vnitřní věk se také může snížit zásluhou popíjení těchto nápojů. Stojí za to je alespoň zkusit. Tyto nápoje tonizují tělo a zabraňují předčasnému stárnutí.

Zkuste malinový čaj nebo vodu s citronem

Pokud si chcete na nápoji také pochutnat, můžete vyzkoušet teplé mléko, do kterého nasypete půl lžičky mleté kurkumy. Kurkuma totiž odstraňuje hormonální potíže, posiluje imunitní systém, normalizuje spánek a snižuje chuť k jídlu. Pokud se potřebujete po těžkém dni uklidnit, kurkuma vám pomůže se správně naladit a uvolnit nervový napětí.

Fotografie: Pixabay

Voda s citronem je známá po celém světě. Stačí vymačkat půl citronu do vroucí vody a nápoj pít ráno nalačno, 20 minut předtím, než se nasnídáte. Zvýšíte si metabolismus, který spaluje tělesný tuk, také stimuluje tělo. Doplníte vitamín C a zvyšuje odolnost proti chorobám a virovým onemocněním.

Posledním tipem je malinový čaj, který si připravíte z malinových listů, kterých budete potřebovat jednu polévkovou lžíci a vroucí vody. Stačí malinové listy vroucí vodou a vařit asi 15-20 minut. Pijte ho jako obyčejný čaj.

Malinové listy obsahují velké množství stopových prvků a také vitamínu. Pokud budete popíjet několik hrnků denně, normalizujete menstruační cyklus a také endokrinní systém. Zlepšíte si celkově váš zdravotní stav. Pokud je žena těhotná, čaj z malinových listů se doporučuje k posílení stěn dělohy, což pomůže při porodu dítěte.

Fotografie: Freepik

Stačí jen nápoje pravidelně užívat a již za několik dní si všimnete zlepšení. Nejen vy, ale také vaše okolí potěší, že se vám daří lépe, více se usmíváte a nemíváte sklony řešit věci ve stresu nebo pod tlakem.

Pokud si ale nejste jisté, zda tyto nápoje můžete pravidelně pít, je lepší se poradit s vaším lékařem.