V 63 letech je považována za nejkrásnější babičku na světě. Tělo má jako dvacítka

Fotografie: Depositphotos

Tato žena velmi ráda přiznává svůj věk, ale to především z toho důvodu, že na to tedy rozhodně nevypadá. Je považována za tu nejkrásnější babičku.

Mnoho lidí má v dnešní době velký strach ze stárnutí. Z toho důvodu zejména ženy podstupují velké množství různých operací, které mají za úkol stárnutí aspoň pozastavit. Jenže bohužel, ne vždy se tyto operace podaří tak, jak by měly. Někdy po nich člověk vypadá ještě hůře než před nimi. Není ale vůbec třeba tyto operace podstupovat – a tato žena je toho skvělým důkazem.

Modelku dělá už dlouho

Yazemeenah Rossi je francouzská modelka a už dlouhá léta se objevuje na obálkách časopisů po celém světě. Kariéru však nezačala jako mladá dívka, jak je tomu u většiny modelek, ale začala s tím až po 30. roce jejího života. Podle Yazemeenah Rossi nemusíte být mladí, abyste byli vzorem, což hodlá dokázat i třeba za dalších 30 let.

Celá tato léta tvrdě pracovala jako modelka, ale podle ní je modeling především pro mladé. Yazemeenah vysvětluje, že si před pár lety myslela, že se věci začnou měnit a že lidé začnou vídat starší modelky, ale to se bohužel nestalo. Podle ní mají muži a ženy stejné obavy ze stárnutí, i když muži o tom mluví méně. Ale pro Yazeeenah je stárnutí něco krásného, ​​protože postupem času zesílíte.

Její tajemství krásy

Podle Yazemeenah je věk stav mysli. Pokud je člověk uvnitř sebe stále dítě, projeví se to i na jeho vzhledu. Bohužel ale neexistují žádné kouzelnické triky, jak zůstat věčně mladý. Žena říká, že nikdy nebyla na žádné plastické operaci a představa, že půjde pod nůž i přes to, že nemá žádný zdravotní problém, jí přijde nesmyslná. Je opravdovou inspirací. A pokud i vy chcete vypadat mladě, zde je pár rad.

Konzumujte velké množství kari

Vědci zkoumali stravu u více než 1 000 indických vesničanů ve věku 60 až 93 let a zjistili, že ti, kteří jedli kari, dosáhli v různých testech výkonnosti vyššího skóre než ti, kteří kari nejedli. Kurkuma, žluté koření, jež tvoří velkou část kari, obsahuje kurkumin, chemickou látku s antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi, říká lékařka Kathy W. Warwick.

Fotografie: Pexels

Potřebujete hodně spánku

Ano, každému se někdy stane, že toho v noci moc nenaspí, protože je třeba na nějakém večírku nebo se dlouho do noci kouká na zajímavé filmy. Ale rozhodně by to nemělo být pravidlem, protože spánek je pro mladý vzhled opravdu velmi důležitý. Chcete-li snadněji usnout, snažte se chodit spát a vstávat každý den přibližně ve stejnou dobu. Před spaním byste také měli přestat používat svůj chytrý telefon.

Zdroj: Santé, Healthline