Trendy podzimní boty, které přitáhnou všechny pohledy

Chladné a sychravé počasí se pomalu blíží a s ním i podzim. Nižší teploty a déšť budou na každodenním pořádku, a proto je potřebné správně se na ně připravit. Kromě oblečení a vrstvení nelze zapomínat ani na kvalitní a dobrou obuv. Jaké trendy převládají tento rok?

Stylové dámské holínky

Dámské holínky jsou alfou a omegou celého podzimu. Skvěle doplní jakýkoliv outfit, nehledě na to, zda máte sukni, šaty nebo kalhoty. Vypadají elegantně a můžete je nosit do práce, školy nebo jen tak, na procházku městem.

Výhodou vysokých holínek je to, že drží nohy v teple. A to nejen chodidla, ale také lýtka, kolena a někdy i část stehen.

Z barev se zaměřte hlavně na hnědou, karamelovou a béžovou. Samozřejmě klasika ve formě černé je také dobrou volbou. Snadno se kombinuje, vypadá dobře a je nadčasová. Moderní bude i za několik sezón.

Dámské kotníkové holínky

Kromě klasických vysokých holínek, které vynosíte na podzim a v zimě, by vám neměly chybět ani nízké holínky dámské. Ty jsou charakteristické tím, že sahají maximálně po kotníky a dají se ladit s kalhotami i sukní.

kotníkových holínek se držte stejných pravidel jako u těch klasických. Vybírejte spíše bledší barvy. Pokud nejste milovníkem béžové či hnědé, nebojte se bílé. Ta je poslední roky na výsluní a bude s námi ještě několik sezón.

Pokud přemýšlíte nad podpatky, rozhodnutí je čistě na vás. Když plánujete v holínkách chodit velké vzdálenosti, je dobré vzít si provedení bez nich, nebo s nižším a hrubším typem. Na druhé straně, pokud se přesouváte po městě v autě, vyberte si i vyšší kousky. Krásně vám prodlouží nohy.

Trendy polobotky na platformě

Polobotky jsou jednoduchým typem obuvi. Vypadají stylově na každé noze, najdete je v mnoha provedeních a doplní formální i neformální outfit. Na rozdíl od dámských kotníkových holínek jsou trochu nižší, a proto je dobré obléct si k nim delší kalhoty, které zakryjí kotníky. Vyhnete se tak prochladnutí.

Skvěle vypadají černé polobotky, ale vyzkoušejte i bílou v kombinaci s hrubou tmavou podrážkou. Případně sáhněte po úplně jiném odstínu. Je to na vás.

Nejnovější trendy ale diktují jasně. Polobotky by měly mít vyšší platformu. Ta nohu mírně zvětší a udělá pěkný kontrast.

Klasika ve formě tenisek

Kromě všech podzimních bot musíme uvést i tenisky. Ty jsou vhodné hlavně do sportovních outfitů. Vynosíte je na začátku podzimu, kdy ještě nemrzne. Pokud si však opatříte zateplené modely, na noze je můžete mít i během zimy.

Vyzkoušejte nové trendy

Udržet krok s novými trendy je někdy náročnější, než se na první pohled zdá. Pokud jsou však jednotlivé novinky nadčasové, nosit je můžete nejen tuto sezónu, ale i tu další. Opatřete si kvalitní polobotky nebo dámské holínky. Zaujměte, přitáhněte pozornost a vytvořte ten nejlepší outfit.