Triky, po kterých bude váš pohled neodolatelný!

Ženy rády slýchají komplimenty, ať už se jedná o postavu, povahu nebo konkrétní věci, které ji dělají krásnou. Mezi časté komplimenty patří oči. Ženy dokáží svým pohledem připoutat pozornost mužů stejně dobře, jako se dokáže připoutat magnet k magnetu. Více jak svůj pohled vylepšit, aby byl opravdu uhrančivý a neodolatelný?

Bílá tužka

Pořiďte si bílou nebo tělovou tužku na oči. Tu aplikuje na spodní vnitřní linku oka. Pohled se vám rázem rozjasní, váš pohled bude svěží i přesto, že jste toho moc nenaspala. Oči se vám také zvětší, takže pokud máte malá očka, rozhodně tohle vyzkoušejte!

Kouřové líčení

Kouřové líčení nemusí mít v hlavní roli černý stín! Lze jej udělat s jakoukoliv barvou a jejími odstíny. Stačí trochu cviku. Toto líčení se navíc hodí k běžnému nošení, zvolíte-li jako základ barvy neutrální, přírodní. K večerním událostem nemusíte váhat s klasickou černou, šedou.

Linky

Když linky, tak precizní. A to chce trochu cviku. Když ale najdete ten pravý tvar linek, který vám sedne, dokážete tak jedinou jemnou linkou dodat řasám hustotu, oku tvar.

Úprava řas

Řasy jsou důležité a mnohdy je nestačí pouze nalíčit řasenkou. Vyzkoušejte také kleště na řasy, které je natočí. Oči se tak více otevřou, opticky se zvětší. Přesto vše bude vypadat stále přirozeně.

Obočí vaše oči rámuje

Velkou roli hraje i obočí. To k vašemu neodolatelnému pohledu přispěje, pokud bude upravené. Je na čase vyrazit do kosmetického salonu, kde vám jej upraví, a nebo se na to vrhněte sama. Stačí pinzeta, kterou si obočí vytvarujete. Jako doplněk můžete vyzkoušet stín na obočí, kterým si jej můžete dotvarovat, dodat mu hustotu, zafixovat jej.

Obrázek: pixabay.com