Vlasové trendy vládnoucí podzimu, které jsou a budou jednoznačně hitem. Nebojte se vyzkoušet změnu, vaše okolí ji na 100 % ocení

Fotografie: Freepik

Ke krášlení žen bezpochyby patří různé střihy a barvy na vlasech, které se každoročně mění. Abyste byli v obraze, připravili jsme pro vás několik barevných vlasových typů.

Léto máme u konce a touha po další vlasové proměně je silnější, než se zdá. A pokud tomu tak není, nás ženy jistě zajímá, jaké vlasové trendy zavládnou letošnímu podzimu a dalším měsícům. Vyberou si dámy odvážné a extravagantní, ale i ženy, které sice mají rády změny, ale ne tolik vyzývavé. Inspirace jsou krásné a jeden trend zůstane po dlouhé roky. Nemáte ho také?

Od zrzavé přes měděnou červenou až po zářivě červenou

Zmíněné tóny jsou jednoznačně hřejivé a bezpochyby patří ke krásnému a barevnému podzimnímu období. A pokud jste žena se světlou pletí, měděné barvy na vlasech, ale i červené a zrzavé, na vás budou vypadat nádherně. Zatímco tmavé tóny pleti by měly volit spíše tmavě červené barvy nebo měděné, aby jejich krásný obličej vynikl. 

Fotografie: Unsplash

Návrat k havraní klasice

Klasická, ale krásná a sluší světlejší pleti, ale ne albínské pleti, i krásné tmavé dámě. Černá v posledních měsících nabírá na popularitě a vrací se do módy. Je také ideální pro všechny roční období, ale pokud se pro ni rozhodnete, nezapomínejte, že černou žádná barva nepřekryje. Letošnímu podzimu vládne popelavě černá a černá s modrými odlesky. 

Zářivá polární blond

Polární blond nebo bílá blond je velmi složitě dostupná, mnohdy je i kadeřnice ve svém barevném schématu nenajdou. Vlasy se také musí často několikrát po sobě odbarvovat, protože jsou ve většině případů tmavé. Barva je efektní, krásná, ale často vlasy ničí. Především kvůli odbarvovačům. Vyžaduje velkou údržbu. 

Fotografie: Freepik

Návrat klasiky zvané balayage

Populární a lehká barevná kombinace, která byla a bude nadčasová. Ať už dáte přednost hnědé nebo blond, balayage bude vypadat úchvatně na každých vlasech. Barevná kombinace pro letošní podzim bude popelavě hnědá s blond konečky. Krásné pro broskvové tóny pleti, ale i pro ty světlejší. V jednoduchosti je síla a čím přirozenější, tím krásnější. Tento trend bude platit i pro nadcházející roky.

Něco pro extravagantnější dámy

Novým módním trendem jsou dvoubarevné vlasy. Každá žena si může určit svou oblíbenou barevnou kombinaci, ať už je to růžová s modrým podbarvením nebo jiná, kreativitě se meze nekladou. Každopádně by se mělo jednat o rozdílnou kombinaci a nezáleží na tom, zda bude barva křiklavá, nebo přírodní.

Zdroj: Vogue