Problémy s vypadáváním vlasů vyřeší jednoduchá maska. Navrátí jim zdravý vzhled a krásu

Fotografie: Pixabay

Vlasová maska, kterou vám ukážeme, obnovuje strukturu vlasového kořínku, také zastavuje vypadávání vlasů. Vše zajistí pouze jediná přísada.

Zkušenost s velkým vypadáváním vlasů má téměř každý

Problém s vypadáváním vlasů není neobvyklý, stejně jako slabé kořínky, které má hodně žen. Výrobky, které jsou dostupné na trhu sice pomáhají, ale jejich výsledky uvidíte po několika týdnech. Některé nefungují vůbec a je proto dobrý nápad obrátit se na přírodu, které najdete řešení téměř na všechny problémy s vlasy nebo vlasovou pokožkou.

Ruská lékařka Tatiana Viktorovna Konovalova se podělila o recept, který posílí vlasové kořínky, vlasy zpevní, budou hustší a lesklejší a masku si vyrobíte jednoduše doma. Obnova vlasových kořínků je totiž velmi důležitá, pokud vlasy vypadávají.

K výrobě masky potřebujete jen mrkev

Kouzelnou potravinou bude v tomto případě mrkev. S její pomocí se vaše vlasy během několika týdnů promění a sami výsledek pocítíte. Mrkev se velkým zdrojem beta karotenu a také vitamínu A. Ten poskytuje mrkvi nejen dobrý vzhled, ale také ovlivňuje zdraví vlasových kořínků, což je pro správný růst vlasů potřebné.

Fotografie: Pixabay

Živiny, které mrkev obsahují, mohou zlepšit nejen zdraví vlasů, ale také nehtů a celkově naší pokožky. Mrkev pomáhá k detoxikaci celého těla a vytváří nové buňky. Vlasová pokožka vám za mrkvovou péči také poděkuje, budete se cítit podstatně lépe a vypadávání vlasů bude minulostí.

Příprava je jednoduchá. Nastrouhejte několik mrtví na jemném struhadle a poté naneste na kořínky vlasů. Pokud chcete mít méně práce, do vlasů naneste pouze šťávu z mrkve nebo ji rozemelte na pastu, aby vám poté šla dobré vymýt. Masku nechte působit alespoň 15 minut a vlasy poté umyjte jako obvykle.

Na začátku této léčebné kúry masku nanášejte vždy před umytím vlasů, nejméně 5x za sebou. Až uvidíte, jak se vaše vlasy uzdravují, stačí jim masku dopřát asi jednou týdně.

Kromě mrkve ale můžete na vlasy použít i další potraviny, které najdete doma. Existuje i mnoho receptů také podle typu vašich vlasů. Některé suroviny se hodí na mastnější, některé zase pomohou suchým vlasům od lámání se. Vyzkoušet můžete avokádo, velmi známá jsou vejce pro své všestranné použití. Do lednice můžete zabrousit také pro mléko, které zjemňuje pleť a vlasy hydratuje. Skvělým pomocníkem je také jogurt. Hydratační účinek poskytne také jablečný ocet nebo šťáva z jablek.