Trendy barvy na vlasy, které budou v kurzu letos na podzim. Vyberte si ten správný odstín, který vám bude slušet

Fotografie: Pixabay

Líčení bylo v posledním roce tak trochu k ničemu. Čas strávený doma však mnozí využili ke změně účesu. Možná trochu neplánovaně.

Stačí se podívat do časopisů, kde se objevují známé osobnosti nebo se jen projít po městě a potkat známé. Téměř každá žena od loňského roku změnila účes. Mnohdy to bylo z pohodlnosti a nemožnosti navštívit kadeřníka. Velmi často to však bylo ku prospěchu. Odborníci tvrdí, že i letošní podzim bude plný experimentů. Hlavně co se barevných odstínů týká.

Fotografie: Pexels

Slavní kadeřníci se na podzim těší

Špička mezi světovými kadeřníky se na barevný podzim upřímně těší. Podle Christin Brown, která patří mezi nejlepší z nejlepších, se lidé vynořují z jakési blokace a šlapou do svého nejodvážnějšího já. Nebojí se experimentovat. Podle expertky není výjimkou, že mají lidé na hlavě například dvě barvy, které se střídají na obou půlkách hlavu. Kromě obyčejných odstínů se objevují také jasně růžová nebo vysoce kontrastní barvy jako blonďatá a černá. Pokud se na nějaké odvážnější barvy necítíte, nemusíte se bát, že nebudete in.

Fotografie: Freepik

Podle koloristky Karly Cerrone ze Soho budou na vzestupu zemité tóny. Jde o to začlenit tóny, které jsou v přírodě do barvy vlasů. Myslete na to, že vlasy každého z nás jsou po měsících sezení na slunci dost suché a zničené. Nyní je tedy čas dát volnou ruku svému kadeřníkovi a nechat o své vlasy pečovat. Zkuste barvy, které jsou inspirované podzimem a jeho krásnými barevnými tóny. Nic nezkazíte, pokud zvolíte ohnivě rudou. Vždyť právě červená je základem podzimu a tato sezóna není žádnou výjimkou. Navíc může mít několik odstínů pro různé tipy pleti. Ideální volba.

Podzim je plný inspirace

Pšeničná blondýna. To je přirozený barevný odstín, který bude in v následujících měsících. Stejně tak nešlápnete vedle pokud zvolíte některý z odstínů tmavší hnědé barvě. Letos se však očekává také využívání halloweenských vibrací. Tedy používání odvážných a výrazných oranžových a sytě červených odstínů. Celý říjen může být prostorem pro změnu v těchto tónech. Ať je to tmavá kořenová barva s neonově oranžovými špičkami nebo jiné barevné provedení. Vždy to bude moderní a skvělé. Stále in je také barva rozdělená přímo uprostřed vlasů.

Fotografie: Freepik

Například nahoře blonďatá a dole oranžová nebo červená. Přelévání barev proslavila hlavně sociální síť Tik Tok. Jednou z nejoblíbenějších variant v současné době jsou tmavé vlasy s platinovou nebo ledovou blond. Tento trend však funguje také s jakoukoliv jinou barvou. Například i jemnou pastelovou modrou nebo třeba smaragdově zelenou. In jsou také odstíny růžové nebo tradiční čokoládová hnědá. Nebo kombinace obou. Nic nezkazíte ani v případě, že si na hlavu necháte nabarvit všechny odstíny barev duhy. Právě tato odvážná kombinace je totiž v módě.

Zdroj: TheZoeReport