Výška vypovídá mnoho také o inteligenci. Poukáže i na charakter a povahu

Fotografie: Depositphotos

Nezáleží na tom, zda jste ve třídě byli za čahouny, nebo jste se naopak nacházeli až na samém konci řady při rozcvičce. Vaše výška však o vás mnohé vypovídá.

Udělejte si jednoduchý test, který vám osvětlí zákonitosti mezi vaší výškou a vašimi inteligenčními schopnostmi. Jednoduše najděte svou hodnotu v níže uvedeném seznamu a zjistěte, co o vás může vypovědět tak prostý tělesný fakt, jako je právě výška. Dost možná se přestanete trápit tím, že jste příliš nevyrostli, nebo že se naopak počítáte mezi žirafy. Tyto hodnoty jsou samozřejmě platné pro ženy, muži mají trochu jiné rozmezí.

Výška 145 cm až 152 cm

Počítáte se spíše mezi menší lidi, ale to vůbec nevadí. Výška 145 cm o vás říká, že jste po všech stránkách jedineční, nezávislí a soběstační. A vůbec nic si nedělejte z toho, že raději trávíte čas o samotě, je to zcela přirozené. Na oplátku myslete na to, že bez potíží zvládnete jakýkoli úkol. Výška 147 cm je na tom velmi podobně, kromě toho však rádi cestujete a poznáváte nové lidi. Vaše výška vás tedy nijak nelimituje.

Fotografie: Pixabay

Výška 150 cm se už blíží k zajímavým hodnotám. Máte vychování a vzdělání, což značí, že vás lidé po všech stránkách milují a chtějí s vámi trávit čas. A výška 152 cm? Tento test o váš říká, že máte dar řečníka a jste schopní ovlivnit, nebo dokonce vést velké množství lidí. Koneckonců, řada významných historických osobností byla docela malá. Klidně si je tedy vezměte za příklad a pusťte se do nové výzvy se sobě vlastní vervou.

Výška 155 cm až 163 cm

Začněme výškou 155 cm. Ta značí, že máte opravdu veselou povahu a dokážete si udržet široké obzory. Pusťte se proto do podnikání, úspěch bude zaručen. Výška 157 cm o vás říká, že se bezpochyby řadíte mezi perfekcionisty. Kompromisy nesnášíte. Chcete buď to nejlepší, nebo nic. A uděláte pro to skoro cokoliv. A to samozřejmě není špatně, naopak. Naštěstí nemáte tendenci „chodit přes mrtvoly“, takže je to v pořádku.

Výška 160 cm je charakteristická pro lidi, kteří se vyznačují odvahou a schopností bránit svou pozici, a to doopravdy za každou cenu. Na vás si tedy jen tak někdo nepřijde. Máte tendenci dosahovat svých cílů i navzdory překážkám a vlastníte i silný charakter. Výška 163 značí pohodáře, který má rád všechny okolo. Jinými slovy – máte rádi lidi a oni mají rádi vás. Pokud jste sami, cítíte, jako by vám něco chybělo.

Výška 165 cm až 173 cm

Pyšníte se výškou 165 cm? Pak to značí, že vaše energie ve vás opravdu proudí. Jste bez nadsázky zdravě sebevědomí a přirozeně ambiciózní. Snadno tedy vždycky dosáhnete na to, co chcete. Výška 168 cm naopak říká, že vás řídí emoce. Jste po většinu dne spíše zasnění a velmi stydliví. To však vůbec nevadí. I toho se dá velmi úspěšně využít. Jednoduše odhalte svoje slabiny a začněte na nich stavět. Je to snadné.

Výška 170 cm značí vstřícnost. Jste zkrátka a dobře typ člověka, který říká „ano“ ve všech situacích a za všech okolností. Což vám občas nemálo komplikuje život. Díky své povaze jste však schopni ustát všechny rány osudu a vyřešit libovolný problém. A výška 173 cm? Ta říká, že jste individualista a je pro vás těžké držet krok s dobou. Je to váš největší handicap, pokud však na něj budete myslet, rychle se s ním vypořádáte.

Výška 175 cm až 191 cm

Dostáváme se spíše do vyšší části dámské populace. A co tedy značí? Výška 175 cm vám sděluje, že život má pro vás mnoho příležitostí. Stačí se jen dobře rozhlédnout. Máte-li výšku 178 cm, pak je vaší největší výhodou schopnost dobré komunikace. Pokud tedy chcete, budete úspěšná třeba v marketingu nebo jako operátorka v call centru. Nezapomeňte však, že tady je potřeba mnohem více dovedností.

Výška 180 cm je už méně obvyklá, ovšem říká o vás, že jste duchovní a velmi intelektuálně rozvinutá bytost. Síla emocí je u vás opravdu enormní. A výška 185 cm? Ta už patří spíše mužům. Takoví bývají velmi aristokratičtí a sofistikovaní. Naopak pod výškou 188 cm se skrývá skutečný rebel bez respektu k pravidlům. A výška 191 cm a více zase prospívá schopnosti komunikace. To vám garantujeme.

Zdroj: Relatii