Zamilovanost podle horoskopu: 3 znamení zvěrokruhu vás budou milovat celý život

Fotografie: Depositphotos

Pokud máte vztah s jedním z těchto znamení zvěrokruhu, dbejte na to, abyste k němu byli upřímní a nikdy ho nezradili.

Náhodné setkání, láska na první pohled nebo přátelství, které vede k něžnosti a zamilovanosti… Existuje mnoho různých cest, jež mohou vést k vybudování krásného vztahu. Někdy se však stane, že potkáte partnera a po roce, dvou nebo třech si uvědomíte, že jeho city nebyly upřímné. Za jeho krásnými slovy, jež jste slepě hltali, se skrýval lhář a zbabělec. Podle astrologů jsou však mezi všemi znameními tři, která když řeknou „miluji tě“, můžete si být jisti, že vás budou milovat navždy.

Nejupřímnější znamení zvěrokruhu v lásce

V životě existují lidé, jež dokázali potkat pravou lásku a vybudovat zdravý a trvalý vztah. A pak jsou tu ti, kteří sní o tom, že najdou někoho výjimečného, kteří chodí na mnoho schůzek a internetových seznamek, aby našli toho pravého. Díky studiu postavení planet v době narození astrologové dokázali odhalit nejupřímnější znamení zvěrokruhu v lásce. Na rozdíl od těch, kteří se domnívají, že city jsou pomíjivé a sliby trvají jen krátce, tato znamení zvěrokruhu znají hodnotu slov.

Často se říká, že láska zaslepuje – a když se člověk dostane do této pasti, je často těžké vidět věci takové, jaké jsou. Tato tři znamení zvěrokruhu jsou však obecně nejupřímnější v lásce a své city dávají najevo pouze tehdy, jsou-li trvalé a upřímné. Zde jsou 3 znamení zvěrokruhu, která říkají „miluji tě“, jen když vědí, že si vás budou vážit navždy.

1. Beran

Odhodlaní a ctižádostiví Berani si kladou velmi vysoké cíle a bojují tělem i duší, aby jich dosáhli. Díky své odvaze a smělosti jsou v životě úspěšní a nikdy se nenechají demotivovat. V lásce Berani dávají přednost tomu, aby člověka nejprve poznali, analyzovali jeho chování a někdy ho i zkoušeli. Zpočátku se mohou zdát odtažití a nedávají své pocity najevo okamžitě. Když však cítí, že mohou druhé osobě důvěřovat, a jsou zaplaveni pocity lásky, Berani nahlas vykřičí, co si myslí a cítí, a plně se vztahu věnují.

Fotografie: Freepik

2. Panna

Diskrétní Panny mají klidnou a vyrovnanou povahu. Jsou velmi organizované, nesnášejí nepořádek a potřebují mít přehledný rozvrh. Pokud jde o lásku, jsou Panny zpočátku zdrženlivé, než projeví svou zvědavost a potřebu poznat druhého člověka v jeho méně výhodných vlastnostech. Když se Panny zamilují, dávají to bez váhání najevo a projektují se jako pár.

3. Ryby

Ryby jsou nejromantičtějším znamením zvěrokruhu. Jsou považovány za snílky a jsou obdařeny neomezenou kreativitou a představivostí. Když Ryby potkají člověka, který jim rozbuší srdce, nedokážou vidět nic jiného než tuto osobu a okamžitě si představují, že s ní navážou zdravý a trvalý vztah. Vědí, že jejich city nejsou pomíjivé, a do vztahu vkládají srdce i duši.

Zdroj: Allure, Cosmopolitan