Manžel ji nepoznal. Šedesátnice se svěřila stylistovi. Po proměně se žena cítí jako znovuzrozená

Fotografie: Dmitry Makeev / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Už roky přemýšlela, že by potřebovala něco udělat se svým vzhledem. Jak stárla, její sebevědomí bylo na bodu nula. Naštěstí se jí ujal vyhlášený stylista.

Sympatická šedesátnice urazila kus cesty, aby se dostala do rukou vyhlášeného stylisty Christophera Hopkinse. Poté, co zhlédla mnoho videí, ve kterých viděla, jak dokáže stárnoucí dámy proměnit, definitivně se rozhodla, že i ona potřebuje radikální změnu. Její nebarvené vlasy neurčitého střihu si vyloženě žádaly pozornost. Ve videu se můžete podívat, jak to celé dopadlo. Nepoznal ji totiž ani vlastní manžel.

Potřebovala celkovou změnu ve svém životě

Známý stylista Christopher Hopkins opět dokázal, proč by se starší ženy měly svěřit právě do jeho rukou. Můžete u něj vidět desítky proměn, ve kterých dodal ženám šmrnc, omladil je, a ony tak znovu získaly ztracené sebevědomí. 62letá Mary Johnson už také prahla po pořádné změně, a tak přicestovala za Christopherem až z města Fargo v Severní Dakotě.

Sympatická a usměvavá žena se už roky potýkala s nízkým sebevědomím, a to kvůli váze a také kvůli stárnutí. Moc nevěděla, co přesně by měla udělat se svými vlasy, a tak si ponechala přírodní šediny a nevýrazný krátký sestřih. Před proměnou prohlásila, že je velmi nervózní, ale když viděla všechna ta úžasná videa proměněných žen, počítala s tím, že i ta její bude úžasná.

Připadala si jako úplně jiný člověk

A měla pravdu. Jejím jediným přáním bylo vypadat seriózně. Nepřála si tak žádné výrazné barvy vlasů jako růžová nebo oranžová. Chtěla, aby její vzhled byl co nejvíce přirozený. Christopher tak její šediny nabarvil na světle hnědou barvu s ještě světlejším melírováním. Vlasy jí také natočil do velkých vln, které rámují její obličej.

vlnité vlasy
Fotografie: Freepik

Decentní líčení, které skrylo nedokonalosti pleti, tak už jen podtrhlo tuto úžasnou proměnu. Když se Mary poprvé viděla, nemohla uvěřit vlastním očím: „Je to neuvěřitelné, připadám si jako úplně jiný člověk. Nemůžu se cítit lépe. Předčilo to všechna má očekávání.“ Prozradila také, že když si šla dát kávu, jedna žena jí řekla, že by jí hádala 42 let. Což pro ni bylo neuvěřitelné. Díky proměně tak omládla o celých dvacet let.

Její manžel pak na Maryinu proměnu reagoval smíchem. Byl tak překvapený, že se musel stále smát. Někdo mu během pár hodin vyměnil ženu a dal novou. Ve videu můžete vidět, jak se tato úžasná proměna povedla. Mary si tak splnila další z přání, která si do budoucna naplánovala. Rozhodla se totiž i hubnout a přijímat výzvy stáří s elánem a radostí. A to se jí opravdu daří.

Zdroj: Startsiden