Znamení zvěrokruhu, která je obtížné milovat. Možná mezi ně patříte i vy

Fotografie: Freepik

Ptáte se, proč stále nemáte vážný vztah a proč ty předchozí skončily neúspěchem? Na vině možná bude vaše znamení kvůli určitým charakteristikám. Kvůli nim existují lidé, které je prostě velmi těžké milovat a mají tak výrazně menší počet vhodných poloviček. Na druhou stranu však existují znamení zvěrokruhu, která miluje snad každý.

Znamení, jejichž nositele je snadné milovat

Všechna tato znamení oplývají vlastnostmi, díky kterým jsou vhodnými partnery. Budete je mít zkrátka rádi už jenom kvůli tomu, že existují.

Býk

Toto znamení se obecně vyznačuje velkou věrností. Pokud se býk do někoho skutečně zamiluje, jde o pravý a hluboký cit, který dokáže přetrvat i přes mnohé překážky. Vyznačují se velkou přímočarostí, kdy prostě řeknou, co si myslí. I díky tomu je jednoznačné, co si vlastně myslí.

Váhy

Dalším znamením, které je ideální do vztahu, jsou váhy. Protože nejsou příliš ostré a dokážou se na věci dívat z různých úhlů pohledů i s pořádnou dávkou empatie, jsou zkrátka perfektními partnery pro kombinaci snad se všemi dalšími znameními. Ve vztahu ocení něhu, jemnost. Svou mírnější povahou zvládnou dělat nejrůznější ústupky, čehož by ale protějšek neměl zneužívat.

Ryby

Ryby jsou přirozeně milující a zranitelné. Dokážou se vcítit do svého partnera a díky své otevřenosti nic neskrývají, takže život s nimi není komplikovaný. Kvůli milované osobě dokážou obětovat i své vlastní pohodlí.

Rak

Raci bývají označování mezi nejvíce pečující a trpělivá znamení zvěrokruhu vůbec. Ke svému partnerovi projevují něžnou lásku. Vždy je na ně spoleh a jsou připraveni řešit i složitější nenadálé situace. Do vztahu se hodí i jejich velká schopnost odpouštět.

S těmito znameními to ve vztahu bude složitější

Existují však i znamení zvěrokruhu, která nejsou ideálním materiálem pro vztah. Dobře fungující jen při výběru vhodného partnera a i v takovém případě to prostě může často skřípat. Základním předpokladem v případě takového protějšku je trocha trpělivosti a hlavně dostatečná práce na společné komunikaci a zlepšování situací, které vám vadí.

Panny

Toto znamení zvěrokruhu bývá velmi těžké milovat kvůli mnoha typickým vlastnostem, které z nich dělají skvělé a úspěšné samotáře. Panny jsou totiž silně nezávislé a soběstačné. Je tak velmi těžké přesvědčit je, že jim partnerský život bude mít co nabídnout. Partner tak musí být velmi schopný, silný a zároveň nabízet určitou přidanou hodnotu tak, aby byla osoba ve znamení panny nalákána.

Panna si velmi potrpí na své soukromí a osobní prostor včetně nejrůznějších bariér. Chce to tak pořádnou dávku trpělivosti, aby se panna naplno otevřela a začala s partnerem sdílet i ty nejcitlivější problémy.

Štíři

Pokud hledáte harmonický vztah, který bude skvěle fungovat bez vašeho přičinění, potom štíři nejsou dobrá volba. Tito lidé jsou velmi temperamentní a běžně střídají své nálady až do různých extrémů, kdy jsou v jednu chvíli veselí a za chvíli se promění v chladné sochy. U štírů často nikdy nevíte, na čem vlastně jste, takže být s nimi v partnerském vztahu může být velkou nejistotou.

Střelci

Ještě více nepředvídatelní jsou právě střelci. Potřebují stále zkoušet něco nového a nedají si pokoj, dokud neobjeví všechno. Vydržet takové tempo tak vůbec nemusí být jednoduché a mnoho jiných lidí zkrátka na vztah se střelcem nemá. Na druhou stranu bude život s tímto partnerem skutečným dobrodružstvím, kde na nudu můžete rovnou zapomenout.

Vodnáři

Dalším nepříliš vhodným kandidátem do vztahu je vodnář. Lidé v tomto znamení jsou nedůvěřiví a zároveň velcí snílci a přehnanými očekáváními. K sobě si nikoho jen tak nepustí a velmi dobře si střeží své vzdušné zámky.