Znamení zvěrokruhu, kterým se za žádných okolností nesvěřujte. Nedokáží udržet tajemství

Fotografie: Freepik

Jak praví známé přísloví, mlčeti zlato. Astrologové ale věří, že některým znamením zvěrokruhu dělá právě mlčení velké problémy. Zejména, pokud jde o důvěrné informace nebo tajemství.

Existuje pět znamení zvěrokruhu, kterým není radno příliš důvěřovat. Některá neumí udržet tajemství před svými blízkými, jiná si chtějí vysloužit pozornost ostatních. V každém případě je ale celkem pravděpodobné, že nedokáží udržet jazyk za zuby a způsobit tím dost problémů. Nejhorším znamením vůbec v tomto ohledu jsou Panny. Na první pohled se zdají být spolehlivými společníky, kterým můžete říct cokoliv. Opak je ale pravdou. Panny nejčastěji hovoří o tajemstvích jiných lidí a jsou přitom dost konkrétní.

Střelci informace rádi přibarvují

Podobně jsou na tom Střelci. Ti nejenže neví, jak udržet tajemství, ale zároveň ho často vyzradí takovým způsobem, že osoba, která se jim rozhodla důvěřovat, bude čelit velkým nepříjemnostem. Střelec rád prozrazuje tajemství ostatních, protože si chce připadat lepší a chladnější, jako by mu na ostatních ani nezáleželo. Rád si své vyprávění přibarvuje a pokud je někdy obviněn z upovídanosti nebo ze zrazení důvěry, nebude nic popírat. Věří totiž, že jeho jednání bylo správné.

Osoby narozené ve znamení Vah nikdy dlouhodobě neudrží tajemství. Nedokáží v sobě dlouhodobě uchovávat informace a skrývat je před ostatními. Nedělají to ale se zlými úmysly. Nevidí na tajnostech ostatních nic špatného, nikdy je nehodnotí ani nekritizují. Ani nebudou s ostatními osobu, o které hovoří, probírat a soudit. Zkrátka si jen neumí nechat svěřené informace pro sebe.

Blíženci se snaží oživit konverzaci

Blíženci jsou obecně považováni za velmi hovorné znamení. Jejich hovornost ale někdy může negativně ovlivnit vztahy s ostatními. Jen neradi si pro sebe nechávají svěřená tajemství, často s nimi dokonce zahajují konverzaci. Je to proto, že nesnáší nudu a každodenní rozhovory, a proto se snaží do diskuze přispět něčím zajímavějším a pikantnějším. Nezřídka svého chování později litují, když si uvědomí, co udělali, ale stejně to po chvíli udělají znovu.

Fotografie: Freepik

Vodnáři se příliš nezajímají o osudy ostatních lidí. Tím pádem se ani nesnaží vyhodnocovat, co má být tajné a co ne. Pokud se Vodnář rozhodne, že získané informace mu mohou prospět, bez zaváhání je použije. Na rozdíl od jiných zmíněných znamení tajemství dokáží udržet, pokud je o to vysloveně požádáme a pokud z informace nebudou mít prospěch. Těžko ale říct, zda to stojí za riskování.