5 trendů v manikúře pro jaro 2023: Spolehlivě oslní retro i květinové vzory

Fotografie: Freepik

S příchodem jara vyměňte tmavé těžké laky za ty ve svěžích jarních barvách. Frčet bude přirozenost, ale i perleť, retro a pestré barvy.

Přivítejte jaro s novými nehty. Na řadu přichází pastelové barvy, květinové vzory i retro. Potkávat se budeme více i s přirozeným vzhledem nehtů v jemně krycích barvách. Do kurzu jdou i stříbrno-hliníkové odstíny nebo tmavý bronz. Rozhodně je z čeho vybírat. Než půjdete do nehtového salonu, dopředu si rozmyslete, jakými nehty přivítáte jaro vy.

Francouzská manikúra trochu jinak

Ta nikdy z módy nevyjde. Chcete-li být in, oživte ji pestrými jarními barvami. Můžete zvolit jednu barvu na všechny nehty, nebo si pohrát s celou duhou, jako na fotografii. V kurzu jsou také jednoduché nehty typu lesk na rty. Čisté, jemné a přirozené odstíny jsou zvýrazněné lesklým efektem. Nehty tak působí velmi přirozeně, elegantně a pěstěně.

francouzské nehty
Fotografie: Freepik

Retro vzory

Syté barvy, retro barvy a nejrůznější retro designy. Sedmdesátky letos budou frčet a na přivítání jara je to ideální volba. Musí to vyzkoušet každý, kdo miluje hravost a pestré vzory. Barvy vybírejte hořčicově žluté a modrozelené. Design se může inspirovat stylem vintage, kostkovanými vzory, houbovými motivy nebo geometrickými tvary.

retro nehty
Fotografie: Freepik

Limonádově žluté nehty

Žlutá je jednoznačně hlavní jarní barvou. Pokud je vaší oblíbenou, určitě ji letos vyzkoušejte na nehtech. Nechte si na nich udělat efekt glazury, který je velmi trendy. Stejně tak můžete použít světle růžovou nebo světle modrou barvu, jež budou v glazované úpravě také velmi šik. Když jsme u jednobarevných nehtů, rozhodněte nešlápnete vedle ani s jasně zelenou limetkovou barvou nebo kobaltově modrou.

žluté nehty
Fotografie: Freepik

Květinové vzory

Jaro je o kytičkách a ty by neměly na jarních nehtech letos chybět. V kurzu budou retro květinové vzory typu vintage v jemných světlých odstínech růžové a tělové barvy. Opatřete je leskem, který ještě více zvýrazní přirozenost a pěstěnost nehtů. Pohrát si však můžete i s výraznějšími barvami a ručně malovanými výraznějšími květinami.

Pečlivá manikúra

Nejste „barvičkový“ typ, a přesto chcete zůstat pro letošní jaro v kurzu? Využijte toho, že velkým trendem jsou přírodní nehty. Jejich základem je naprosto precizní manikúra na přirozených nehtech. Jejich dokonalost se pak podtrhne jen jemným tělovým tónem. Dokonalé, zdravé a krátce upravené nehty jsou opravdu šik.

Zdroj: Kobieta