„Náramky“ na zápěstí znají budoucnost. Vypráví o životním štěstí, blahobytu i zdraví

Fotografie: Tomasz Sienicki / Creative Commons / Attribution 2.5

Možná jste už někdy byli na věštění z ruky a to, co vám z ní vyčetli, na vás naprosto sedělo. Málokdo ale ví, že si člověk může něco vyčíst ze svého zápěstí úplně sám.

Možná jste si všimli toho, že se na vašem zápěstí nachází různé čáry. Tyto „náramky“ jsou vodorovné čáry, které protínají vaše zápěstí. Tyto linie se také nazývají rascettes a umožňují řadu výkladů, ať už v oblasti zdraví, pohody nebo štěstí. Toto věštecké umění se praktikuje již od počátku věků. Bylo vyvinuto v Indii před dlouhou dobou a dodnes se využívá po celém světě.

Linie zápěstí a délka života

Podle metafyzické teorie souvisí počet čar umístěných na zápěstí s délkou života lidí. Podle této vědy počet čar umístěných na zápěstí skutečně naznačuje dlouhověkost. Zjednodušeně řečeno, čím více čar na zápěstí máte, tím delší bude váš život. Pokud je první linie zápěstí zřetelně vyznačena, nepřerušovaná, ukazuje na 23 až 28 let života.

Fotografie: Pexels

Druhá čára na zápěstí udává 46 až 56 let života, třetí čára znamená očekávanou délku života 69 až 84 let a poslední, čtvrtá, více než 84 let života. Čtvrtá čára je velice vzácná, protože průměrný počet čar na zápěstí se pohybuje mezi dvěma a třemi. Jakmile si spočítáte, kolik čar na zápěstí máte, můžete číst dál.

První čára – zdraví

První linie zápěstí je vlastně nejdůležitější. Když je jasná, zřetelná a dokonale označená, znamená to dobré zdraví obecně. Lidé, kteří mají první čáru dobře označenou, jsou v dobré fyzické kondici a nemají mnoho zdravotních problémů. Pokud je tato první linie nepravidelná nebo slabě vyznačená, znamená to zdravotní problém nebo přicházející komplikace.

Fotografie: Pexels

Když má žena první čáru na zápěstí mírně zakřivenou směrem nahoru, znamená to, že může mít gynekologické problémy, jako jsou například problémy s plodností, potíže s početím nebo nepravidelné cykly. Když má takto zakřivenou první čáru muž, znamená to, že může mít potíže s prostatou, problémy s močením nebo s plodností.

Další dvě čáry

Druhá čára na zápěstí souvisí s materiální hojností, bohatstvím, blahobytem a osobním štěstím člověka. Jak by měla vypadat? Dokonale výrazná a nepřerušovaná linie, stejně jako ta, která se týká zdraví. Třetí čára odkazuje na profesní sukces, kariéru a celkový úspěch osoby. Osoba považovaná za mocnou a vlivnou bude mít dokonale rovnou čáru. A pokud máte i čtvrtou čáru, ta pouze posiluje vlastnosti třetí čáry.

Zdroj: Your Chinese Astrology