Chyby, kterým je dobré se vyvarovat, pokud chcete udržet dlouhodobý vztah s mužem

Fotografie: Freepik

Začátek každého vztahu je krásným obdobím, kdy romantické chvíle a nekončící doteky neberou konce. Bohužel po určité chvíli si mozek na takové podněty zvykne a přestane vyplavovat přehršel dopaminu. Přidá-li se k tomuto biologickému pochodu i nedostatek zájmu o vztah, nevhodné chování či křivda, je s láskou amen.

Ženy věnují psychologii vztahů mnoho času. Čemu se jako žena můžete vyhnout v případě, kdy chcete udržet i obnovit pocit lásky a vášně?

Nedostatek iniciativy

Muži chtějí také pozornost. V první fázi se ukazují jako dobyvatelé, ale pak se unaví neustálým „prvním krokem“. Chcete-li znovu rozpoutat oheň, objevte v sobě svůdnici. Otevřete se muži z úplně jiného úhlu. Hlavní je přirozenost!

Stydlivá intimita

Muž chce cítit ve vztahu blízkost a cítí, když má žena blok. Nemyslete neustále na své tělesné nedostatky. Vězte, že právě takovou Vás drahá polovička miluje. Nepřemýšlejte neustále nad vlastním tělem a ponořte se do intimity s vášní. Muži nechtějí v ložnici plachou a peřinou zakrytou šedou myš!

Nadměrná péče

Jak rychle zabít vášeň ve vztahu? Staňte se maminkou pro svého partnera! Když změníte svou roli, muž je nucen poslat svou mužnost do hibernace a stát se vaším synem.

Věčná nespokojenost

Dalším osvědčeným způsobem, jak předčasně zbavit váš vztah vášně, je neustálé nespokojené remcání. Pokud si myslíte, že věčně prskající ženy jsou pro muže atraktivní, jste na omylu. Problémy patří k lidskému životu, netvořte zbytečně nové.

Fotografie: Freepik

Neukazujte všechny karty

Zůstaňte pro muže záhadou, která ho bude bavit neustále. Ukažte mu svůj krásný nový účes, ale nevyprávějte mu o postupu a produktech.

Neznáte svou cenu

Pokud dovolíte muži příliš mnoho, spěje Váš vztah k brzké nudě a bolestnému konci. Poznejte svou vlastní cenu a nedovolte drahé polovičce, aby s Vámi jednala nevhodně. Takové vztahy končí zlomeným srdcem a hromadou slz. Znáte-li svou cenu, je to přínos pro Vás, vztah a zároveň vášeň, která v něm panuje.

Milé dámy, nezapomínejte, že život je neustálá snaha. Snažíme se odvádět co nejlepší výsledky v zaměstnání, abychom co nejlépe obohatily rodinný rozpočet. Věnujeme péči, lásku i část zdraví porodu a výchově dětí. Jak léta plynou, zapomínáme, že ani vztah s naším partnerem není věcí automatickou.

Vztah s partnerem potřebuje stejnou péči, jakou věnujete ostatním aspektům života. Vařte, ale nekrmte jej. Perte mu, ale neoblíkejte jej. Starejte se, ale nebuďte mu matkou. Ve společnosti buďte dámou, v ložnici opět dvacítkou, do které se zamiloval!