Hit léta 2015 – Barevné křídy na vlasy

Máte rády extravaganci a rády měníte svůj vzhled? Pak vyzkoušejte hit letošního léta – křídy na vlasy. Umožňují pustit uzdu své fantazie ať už pro běžné nošení nebo večerní párty s přáteli. Nabídka barev je takřka neomezená a aplikace není nijak složitá. Novinka od značky L´Oreal Paris barevné tekuté křídy Hair Chalk umožňují vytvořit z vašeho běžného účesu originální dílo. Během okamžiku můžete mít pastelový melír nebo ombré, které smyjete hned, jakmile přestanete dobarvovat.

Barevné křídy jsou skvělým pomocníkem, pokud toužíte po změně účesu i vaší barvy. Výhodou zůstává, že se dají lehce vymýt a nepoškozují vlasy. Inspiraci pro barvení můžete čerpat jednak z přehlídkových mol, fotografií světových návrhářů a internetu. Barvení křídou se letos stalo horkým hitem. Konec připínacím barevným pramínkům a hlídání, zda vám nejde vidět klip. Na výběr máte modrou, levandulovou, růžovou, zelenou, červenou a mnoho dalších.

Jak tekuté křídy aplikovat

  • Jednoduše si dáte kolem krku starý ručník, který ochrání váš oděv před potřísněním během barvení
  • Nachystáte si tekuté křídy a s pomocí vatového tamponu vetřete barvu do pramenů
  • Následně použijete fén, aby barva uschla, a máte hotovo
  • Vlasy důkladně pročešte – vytvořte oblíbený účes a už jen vyrazit na párty

Na co si dát pozor

Zvýšené opatrnosti dbejte, když začne pršet. Pokud nemáte deštník, hrozí, že vám barva steče a ušpiní oblečení. V případě, že se budete chtít barvy zbavit, stačí vlasy důkladně umýt běžným šamponem alespoň 2x u světlých vlasů i 3x.

Obrázek: lorealprofessionnel.co.uk