Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou v květnu nejšťastnější. Patříte mezi ně?

Fotogorafie: Depositohotos

Jaké jsou předpovědi na květen od astrologů? Měsíc květen bude nejen ve znamení jara, ale také štěstí především pro zrozence znamení Berana, Býka nebo Blíženců. Zjistěte, co čeká i ostatní.

Co nás čeká v květnu? Vasilisa Volodina, populární ruská astroložka a televizní moderátorka, přináší přehled pro všechna znamení. Koho čeká štěstí a radost ze života? Těšit se mohou na tento jarní měsíc především lidé zrození ve znamení Berana, Býka nebo Blíženců. Kdo se naopak v paprscích štěstí koupat nebude nebo na koho čekají životní výzvy a možnost změnit svůj osud a budoucnost? Nechte se překvapit předpověďmi Vasilisy Volodiny!

Beran

Necítíte se ve vztahu šťastní? Podle Vasilisy není čas se rozcházet, neuspěchejte takové rozhodnutí a nehádejte se kvůli maličkostem. Takový přístup vám přinese štěstí a znovuobjevenou možnost k vyřešení potíží s drahou polovičkou. Navíc se splní tužby a niterné touhy těm, co umí čekat.

Býk

Tento měsíc vám dává možnost začít od začátku a překonat potíže, které dříve stály v cestě. Očekávejte možnost zlepšit finanční potíže. Navíc by zrozenci Býka měli využít květen k sebezdokonalení nebo zlepšení svého zdravotního stavu. Ve vztazích mohou Býci očekávat štěstí a pohodu.

Blíženci

Květen je pro Blížence možností splnit si vytoužená přání a životní sny. Zrozence tohoto znamení čeká štěstí i ve finanční sféře, zisky mohou několikrát převýšit investice. Navíc budou mít štěstí také v lásce a budou šířit lásku i na své blízké. Kdo očekává lásku, v květnu má šanci potkat někoho, komu by měl věnovat obzvláštní pozornost.

Fotografie: Freepik

Rak

Zrozenci znamení Raka budou čelit životním překážkám, mohou se na své cestě životem cítit špatně, ale není od věci se se svými potížemi svěřit někomu blízkému, kdo pomůže a přinese nový pohled na věc. Květen je pro Raky nejvhodnější měsíc na vyznání lásky milované osobě.

Lev

Co čeká zrozence tohoto silného znamení? Především pozitivní emoce a příležitost konat dobro. Lvi by si ale neměli příliš brát k srdci ostatní věci. Je na místě jistá opatrnost a analýza, poté mohou lidé tohoto znamení jít dál.

Panna

V květnu se Pannám nebude dařit tolik jako první dva jarní měsíce, mohou očekávat některé dílčí neúspěchy, možná dokonce zlobu vůči blízkým a rodině. Zrozenci Panny by si měli dát pozor na plýtvání penězi a na nákup předražených věcí.

Váhy

Peníze a zase peníze, zrozencům znamení Vah se bude dařit po finanční stránce. Není od věci se zbavit závisti ostatních a začít žít pohodový život. Květen je možností, jak nejen zlepšit finanční situaci, ale také si splnit sny. Lidé znamení Vah se tak mohou dostat z dlouhotrvající rutiny.

Štír

I Štírům se bude dařit finančně, ale musí tvrdě pracovat tvrdě hlavně v prvním květnovém týdnu, aby přišly kýžené plody zaseté práce.

Střelec

Květen přeje lidem ve znamení Střelce lásce a romantice. Osamělí mohou potkat lásku svého života. Střelci se mohou těšit na zamilovanost a romantické schůzky. Tento měsíc jim také dává šanci se vyjádřit drahé polovičce.

Fotografie: Freepik

Kozoroh

Co předpovídá Vasilisa Kozorohům? Kariérní postup i úspěch v milostném životě. Akorát manželské páry mohou mít rozepře, proto je vhodné držet emoce na uzdě, aby bylo vše v pořádku.

Vodnář

Čas pro změnu zaměstnání! Vodnářům květen přeje v zaměstnání, ale také ve finančním světě. Nebojte se zariskovat a najít si novou, ale mnohem lépe placenou práci.

Ryby

I pro Ryby bude květen letošního roku osudový, mohou potkat lásku svého života, také mají možnost začít takříkajíc od nuly a začít splácet dluhy. V pracovním životě čeká postup v kariérním žebříčku.