51letá Jennifer Aniston dokazuje, že i stárnoucí ženy mohou vypadat skvěle. Její současný vzhled bere dech

Fotografie: Depositphotos

Jennifer Aniston je výjimečně krásná žena. Ačkoli už není nejmladší, stále má dokonale vyrýsované tělo. Je radost se koukat na její fotografie.

Stejně jako Gisele Bundchen nebo Sofia Vergara musí spousta známých osobností dodržovat přísná pravidla, aby si udržely nádhernou postavu i ve vysokém věku. Není to jednoduché. O svoji postavu se skvěle stará také bývalá manželka Brada Pitta, Jennifer Aniston. Ta dokonce svým fanouškům prozradila, co za tak skvělou postavou stojí a jak je možné, že vypadá desítky let stejně.

Stále jako Rachel

Jistě si vzpomínáte na Rachel ze slavného kultovního seriálu Přátelé. Když se tento seriál natáčel, byla Jennifer Aniston ještě mladá. Stále však vypadá stejně. Dokazují to snímky, které nafotila v nedávné době pro Interview Magazine. Pro tento časopis pózovala padesátnice ve vysokých kozačkách po stehna a v kožené bundě. Nestyděla se ani vysvléknout do spodního prádla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Kromě kalhotek a zmíněných vysokých bot totiž na svých nohou nic nemá. Málokdo by podle tohoto snímku hádal, že je Jeniffer více než třicet. Vypadá opravdu skvěle a mladistvě. Takovou postavu pochopitelně nemá zadarmo. Musí pravidelně cvičit, aby její postava vypadala tak, jak vypadá. Musí prý dodržovat vytrvalé sportovní tempo. Jennifer však přiznala, že se po sportu vždy cítí skvěle.

Tělo má jen jedno

Jeniffer se se svými fanoušky podělila o konkrétní tréninkový plán. Využívá eliptický trenažér i běžecký pás. Nezapomíná ani na kardio cvičení, kterému se věnuje dvacet minut denně. Právě díky tomu vypadá minimálně o dvacet let mladší. Jennifer přiznala, že se díky cvičení cítí opravdu skvěle a zvyšují se ji v těle endorfiny a lépe jí cirkuluje krev. Herečka přiznala, že jsou dny, kdy si dopřává odpočinek a regeneraci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Podle jejích slov je totiž důležité nejen cvičit, ale také nechat tělo odpočinout. Hlavní je podle ní poslouchat své tělo. Je možné si proto udělat od cvičení pauzu klidně na celý týden. Jennifer přiznala, že vyzkoušela i kosmetickou medicínu, ale ta se týká hlavně jejího obličeje. Pravidelně prý používá kolagenový peptid a také se vzorně a pravidelně stará o svoji pokožku.

Zdroj: WomensHealthMag