Když vás vaši nejbližší zradí. Životní příběh s nečekaným koncem

Fotografie: Depositphotos

Zažít zradu vždy bolí. Obzvláště pak, pokud nám zradu uštědří lidé nám nejbližší a kterým bezvýhradně věříme. Hrdinka tohoto příběhu pocítila na vlastní kůži, jak moc to bolí, když vás někdo zradí a zraní, a nyní se podělila o svůj příběh.

Začátky

Hrdinka příběhu poznala svou nejlepší kamarádku už na základní škole, byly spolu i na střední i vysoké škole, vždy bok po boku, teď už víc sestry než jen kamarádky. Na vysoké škole obě poznaly jednoho muže. Naše hrdinka se do něj skoro okamžitě zamilovala, ovšem kamarádka se jí tento vztah snažila rozmluvit – prý se jí nějak nezdál, vypadal podivně, podezřele.

Ovšem naše hrdinka si to nenechala vymluvit, a o rok později, stále na škole, otěhotněla. Se svým přítelem měli skoro okamžitě svatbu, a i přes tíživou situaci s dítětem se rozhodli své studium dokončit. Na konci studia zjistila i kamarádka, že je těhotná, ovšem její přítel vzal do zaječích a už ho nikdy nikdo neviděl.

Jak to pokračovalo

Hrdinka i kamarádka spolu zůstaly v kontaktu a dost často přespávaly jedna u druhé doma. Ovšem kdykoliv byla kamarádka u hrdinky, její manžel byl vždy roztěkaný, nechodil spát zároveň s hrdinkou, jak měli ve zvyku.

Ovšem nikdo nechce ani pomyslet, že by nás naši drazí mohli takto zradit, že? Proto hrdinka neměla žádné podezření, dokud tedy neobjevila svou kamarádku a manžela v jedné posteli, nahé. V ten moment sbalila kufr jak sobě, tak synovi a odešla k rodičům, a i přes manželovo prosení, úplatky a výhružky, zůstala u nich a podala žádost o rozvod.

A co bylo dál?

Syn vyrůstal s jen matnými vzpomínkami na otce a naše hrdinka za to byla jen ráda. Když bylo synovi 18 přišel domů s tím, že si našel perfektní děvče a že si ji hodlá vzít. Naše hrdinka si s tím moc starostí moc nedělala, přeci jenom byl pro ni skoro ještě dítě. Ovšem, když i rok poté byl pořád s ní, začala se vyptávat, kdy potká její rodiče. Ovšem syn i dívka ji odbyli s tím, že potkávání mezi rodiči je:

  • Zastaralá tradice.
  • Nepotřebné.

A tak přišel den svatby. Na hrdinku ovšem čekalo nepříjemné překvapení v podobě její bývalé kamarádky i manžela, kteří byli rodiči mladičké nevěsty! Ovšem naše hrdinka zachovala klid, vyměnila si s nimi pár zdvořilostních frází a děti do teď neví, co se mezi nimi událo.

Fotografie: Depositphotos

A ponaučení z příběhu? I když zrada bolí a pálí, díky ní si uvědomíte, kdo stojí s vámi a kdo za to opravdu stojí. A že i když někomu chcete jednu vrazit, možná je lepší zachovat klid a chladnou hlavu.