Kosmetické přípravky, které doma nesmí chybět

Kosmetické přípravky představují poměrně široký pojmem, který zahrnuje hned několik druhů přípravků. Ty mají jedno jediné společné pojítko, jímž je pleť. Díky kvalitní péči zabezpečené těmito přípravky by pleť měla vypadat vskutku perfektně. Soustřeďme se tedy na tyto přípravky z hlediska samotného výběru a poměru mezi cenou a kvalitou. Určitě budeme i konkrétnější a některé z nich uvedeme.

Pleťový krém jako základ

Opravdovým základem péče o pleť by měl být kvalitní pleťový krém. Když už z pleťové kosmetiky nemáte prakticky vůbec nic, tak pleťový krém by doma být měl. Naším tipem je pleťový krém Helan s kyselinou hyaluronovou. Tento pleťový krém je vynikající tím, že je schopen pleť okamžitě hydratovat a následně ji udržet v tomto stavu celých 24 hodin. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a glykosaminy mající ochrannou a podpůrnou funkci v kožních tkáních.

Pleťové mléko pro vyčištění pleti

Neustálé nanášení make-upu a také okolní vlivy ne zrovna čistého ovzduší mají za následek znečištění pleti, jež se projevuje především ucpáním pórů. Plet v tomto případě nedýchá, což je velmi nepříjemné. Vše vyřeší pravidelné používání kvalitního pleťového mléka. Výbornou volbou je například pleťové mléko Athena´s s argonovým olejem. Právě arganový olej totiž v Maroku považují za elixír krásy. Jeho regenerační a hydratační účinky jsou bezkonkurenční. Pleťová kosmetika se bez něj určitě neobejde.

Bojujte proti vráskám

Vrásky se řadí mezi klasické projevy stárnutí a nelze se jim ve vyšším věku vyhnout. Určitě s nimi ale můžeme efektivně soupeřit, a to prostřednictvím různých krémů a přípravků. Vrásky je možné díky nim potlačit tím, že je poněkud více vypjatá pokožka pleti. Vynikající krém na vrásky představuje krém Helan obsahující celou řadu látek, které vrásky dokáží efektivně potlačit. Jedná se jak o složité cukry, tak i o arganový olej či bambucké máslo a další látky.