Jak vybrat partnera podle znamení zvěrokruhu, aby byl vztah šťastný a vydržel celý život

Fotografie: Depositphotos

Každý člověk má někde na světě svůj ideální protějšek. Vybrat ho může například na základě znamení zvěrokruhu. Víme, kdo se k vám hodí.

Pokud hledáte partnera, měli byste vybírat takového, který by se k vám hodil, se kterým byste se respektovali a doplňovali. Pomoci by vám mohlo znamení zvěrokruhu. Podle toho, jaké jste znamení, vám může napovědět jaký protějšek je pro vás ten ideální. Zjistěte, které znamení je pro vás to pravé a vězte, že jsou i taková znamení, kterým je lepší se velkým obloukem vyhnout.

Beran si rozumí s Váhou

Pro člověka narozené ve znamení Berana je ideálním partnerem Váha. Podle horoskopu jsou Beran a Váha mocenským párem tisíciletí. Beran je chytrý a také trochu intrikán, na druhou stranu Váhy jsou trochu úskočné. Zdá se, že vztah dvou lidí narozených v těchto znameních je předurčený k tomu, aby trval prakticky navždy. Skutečně jsou tito lidé stvořeni jeden pro druhého.

Fotografie: Freepik

Pro Býka je stvořena Panna

Další znamení, které se k sobě dokonale hodí, jsou Býk a Panna. Obě znamení se zaměřují hlavně na rodinu a svoji práci. Jeden pro druhého se rádi obětují a obě znamení jsou tolerantní k chybám toho druhého. Navíc Býk i Panna dokážou druhého dobře ocenit. Společně prožijí šťastný život plný lásky a porozumění.

Ke Střelci se hodí Blíženec

Blíženci a Střelci jsou jako stvořeni jeden pro druhého. Perfektně se k sobě hodí. Střelci jsou většinou nezávislí a nesnáší, pokud je někdo dusí láskou, přesto žijí pro rodinu a jsou empatičtí. Blíženec a Střelec jsou dvě znamení, které spolu velmi dobře vycházejí a jejich vztah není těžký. Navíc dokážou milovat jeden druhého bez žárlivosti.

Fotografie: Freepik

Raci a Kozorozi jsou skvělí spolu

Obě znamení par excellence. Tito dva zkrátka mají být spolu ve vztahu. Jeden odtažitý a neschopný hovořit o svých pocitech, druhý emocionální a sentimentální. Tento pár bude prakticky nerozlučný. Rak pomáhá Kozorohovi dostat se z ulity a přinutí ho hovořit o svých emocích. Kozoroh navíc dokáže Rakovi učarovat svojí legendární věrností. Vidět znamená věřit.

Lvi jsou stvoření pro Rybu

Ryby jsou plné lásky, jsou to však pragmatičtí lidé, kteří jsou vždycky ve střehu. Společně se Lem vypadají skvěla a skoro vždy se do sebe skutečně a velice bláznivě zamilují. Stane se z nich krásný pár, který se podporuje. Navíc z nich číší obdiv jeden k druhému. Jsou jedním z nejkrásnějších párů ve zvěrokruhu.

Fotografie: Freepik

Štíři patří k Vodnářům

Nerozlučný. Takový je pár, který tvoří Štír a Vodnář. Společně tito dva překonají každou překážku, která se jim postaví do cesty. Bez strachu. Bez lítosti. Jsou jako stvoření jeden pro druhého. Štíři tvrdě pracují na budoucnosti a Vodnář na přítomnosti. Je to opravdu fantastický pár.

Zdroj: YourTango