Znaky, které pomohou určit, zda jste našli svou osudovou lásku nebo se vyplatí ještě hledat

Fotografie: Freepik

Dali jste se dohromady a bojíte se, že Vaše druhá polovička není ta pravá osudová láska? Nebo to tak zatím vypadá, ale máte strach o svou společnou budoucnost? Existuje pár ukazatelů, které Vám v této situaci budou nápomocné.

  • snaha trávit co nejvíce chvil po boku toho druhého
  • smyslné spojení mezi Vámi a Vaším partnerem
  • oba partneři chtějí, aby se ten druhý rozvíjel

Správné fungování vztahu je velmi důležité, dosáhnete jím harmonie, klidného a spokojeného života. Není divu, že chcete mít jistotu, že vztah, do kterého investujete spoustu času i své energie, má nějaký smysl. Smysl má tehdy, když má budoucnost. Harmonických a spokojených vztahů je v dnešní době dost málo. Naopak, většina vztahů se rozpadá. Pojďme se tedy podívat, jak to vlastně je.

Snaha trávit co nevíce chvil po boku toho druhého

Jakákoli nespokojenost vzniká, protože jeden z partnerů nedostává od druhého tolik pozornosti, kolik potřebuje. Může se na první pohled zdát, že vztah selhává např. kvůli komplikované povaze, nebo špatným návykům.

Když se nad tím ale zamyslíte, vždy je to o tom, že si navzájem nedopřáváte dostatečnou pozornost. Tato bitva má potom negativní účinky, které se odrážejí ve všech směrech.

Fotografie: Pixabay

Smyslné spojení mezi mužem a ženou

Mezi mužem a ženou je jisté spojení. To přetrvává i poté, co se vztah rozpadne. Po rozchodu nastávají rozporuplné pocity, jako je utrpení a načerpávání nové energie. Dokud toto spojení existuje, tato energie střídavě přetéká z jednoho partnera na druhého a zase zpátky. Pak se stává, že se jeden partner cítí lépe, druhý hůře a po nějakém čase si své pocity vymění.

Každý vztah je procesem výměna energie, pocitů a emocí. Chování je pak důsledkem tohoto procesu. Proto spolu s partnerem komunikujte, aby se Vám ve vztahu dařilo.

Oba partneři chtějí, aby se ten druhý rozvíjel

Pro zdravý vztah je potřeba, aby si partneři navzájem dopřáli jistou volnost. Nesmí být svázaný stoprocentním časem, který tráví spolu. Je velmi důležité, abyste se domluvili a dali si navzájem prostor k dalšímu rozvoji.

Pokud Vás muž nutí celé dny starat se o děti a domácnost, utečte. Měl by Vám s ní pomoci, a ne Vás držet doma jako ve vězení. Každý partner, muž, ale i žena, mají právo strávit nějaký ten čas p svém a odpočinout si. To je klíč ke spokojenému a dlouhotrvajícímu společnému životu.