Jednoduchý nápoj pomáhá zabraňovat ukládání cholesterolu v krvi. Připravit ho zvládne každý

Fotografie: Depositphotos

Tučné jídlo, žádná vláknina ani ovoce a zelenina, alkohol, to vše přispívá přibírání na váze a hromadění tuku v krvi. Takový tuk může být nebezpečný.

Nejen špatná strava, ale i jiné příčiny vedou k obezitě a zvýšenému cholesterolu, proto pokud si svého zdraví vážíte, měli byste se správně stravovat, pravidelně cvičit a udržovat své tělo zdravé. Tyto způsoby, jak udržet tělo zdravé a fit nejsou jediné. Můžete vyzkoušet ještě jednu metodu, která zabrání přírůstku hmotnosti a zastaví hromadění tuku v krvi.

Fotografie: Freepik

K této metodě budete potřebovat:

  • Citron 5 kusů
  • Petržel 5-6 větviček
  • Voda 3 litry
  • Jedlá soda 1 polévková lžíce

Citrony nejlépe v bio kvalitě omyjte a nakrájejte, to stejné udělejte i s petrželkou. Vodu nalijte do kastrolu a přidejte citrony i petrželku. Připravenou směs zahřívejte po dobu dvou hodin na mírném ohni. Poté odstavte a nechte směs vychladnout. Jakmile bude směs studená, je na čase suroviny scedit a zachytit vodu. Scezené suroviny ještě jednou nakrájejte a přidejte do vychlazené vody. Roztok opět zahřívejte po dobu tří hodin. Na konci zahřívání získáte jeden a půl litru sirupu.

Výsledný sirup uchovávejte v ledničce a každé ráno vypijte jednu sklenici. Pijte po dobu 15 ti dní. Jakmile sirup dojde, což bude za pět dnů, uvařte nový. Tato skvělá metoda sníží vznik cholesterolu v krvi a bude se vám lépe hubnout. Jedná se o skvělý lék, který maximálně podpoří hubnutí.

Fotografie: Freepik

Nezapomeňte se hýbat

Aby vše bylo účinné tak, jak má, nezapomínejte na pravidelný pohyb. Nemusíte čtyřikrát týdně do posilovny, stačí, když si každý den dopřejete půl hodiny až hodinu v přírodě. Nebo pokud máte zaměstnání na dosah domu, raději choďte do práce pěšky. To stejné platí o obchodě. Udržujte se zdraví a v kondici. Také nezapomeňte na zdravou stravu. Nemusíte jíst pouze zeleninu, dopřejte si klidně i šunku, ale vyvarujte se paštikám a klobásám ve velkém množství. Ke každému jídlu si dopřejte zeleninu nebo ovoce. Bude důležité jíst potraviny, které jsou výživné.

Zdroj: MedicalNewsToday