Poznejte nejslavnější páry, které svým rozchodem fanouškům zlomily srdce

Fotografie: Depositphotos

Udržet si funkční vztah je ve světě showbyznysu velmi obtížné. Některé páry nicméně fanouškům učarovaly natolik, že jejich rozchod oplakávají dodnes.

Být slavný s sebou přináší mj. řadu starostí a povinností – zejména vůči svým fanouškům. Každý krok herců, zpěváků, modelů a dalších populárních profesí, je ostře sledován. Pozornosti (ačkoliv je často nevítaná) neuniká ani jejich soukromí. Skalní fanoušci známých osobností tak přesně vědí, s kým jejich idol tráví volný čas a s kým by mohl tvořit pár. Každému novému „hvězdnému“ páru je posléze věnována patřičná pozornost. Některé se fanouškům dostaly pod kůži tak hluboko, že jejich rozchod nikdy nepřekousli.

Seznámili se během natáčení filmu

Celá řada slavných párů se potkala při natáčení některého ze svých filmů. Za zmínku jistě stojí Ben Stiller a Christine Taylor, kteří se seznámili v roce 1999 během natáčení filmu Vybíjená. Dvojice byla natolik zamilovaná, že se o rok později vzala. Svatba se konala na exotické Havaji a dlouhou dobu se jednalo o ukázkové manželství, z něhož vzešly dvě děti. Ovšem v roce 2017 oznámili rozchod, který jejich fanoušci těžce nesli. Dodnes se nicméně objevují spekulace, že to mezi těmito dvěma jiskří.

Jiným oblíbeným párem byli Anna Faris a Chris Pratt. Ti se seznámili v roce 2007 při natáčení filmu Noc je ještě mladá a o již dva roky později se vzali. Během svého desetiletého vztahu byl tento svérázný pár velmi aktivní na sociální síti Instagram a své fanoušky zásoboval pravidelnou dávkou fotografií. Ovšem navzdory dojmu dokonalého soužití se pár v roce 2017 rozešel a zlomil tak srdce nejednoho svého příznivce.

Třetí ikonickou dvojici tvořil Johnny Depp s Winonou Ryder. Herci se seznámili při natáčení filmu Střihoruký Edward. Jejich krátký, avšak intenzivní vztah začal v roce 1989 a skončil v roce 1993. Během této krátké doby si Johnny stihl nechat vytetovat nápis „Winona Forever“, což později po rozchodu nechal upravit. Nyní ho krášlí nápis „Wino Forever“.

Páry, kterým fanoušci tajně přejí návrat

Některé slavné osobnosti vytvořili páry, které oslovily širokou veřejnost. Není proto divu, že i přesto, že od jejich rozchodu uběhla dlouhá řada let, fanoušci touží po jediném – aby se daly opět dohromady. Příkladem jsou Richard Gere a Cindy Crawford. Tyto výrazné osobnosti se seznámili v roce 1988, o dva roky později se vzali a o dalších pět let později rozvedli. Ačkoliv má nyní každý z nich svůj život, fanoušci nepřestávají doufat v zázrak.

Fotografie: Depositphotos

Jiným párem, jehož rozchod je dodnes (i po šestnácti letech) zmiňovaný v médiích, jsou Brad Pitt a Jennifer Aniston. Ačkoliv jejich vztah neměl příliš dlouhého trvání (manželé byli pět let) a rozešli se již v roce 2015, fanoušci stále čekají, kdy se dají opět dohromady. Každé jejich setkání je proto pod drobnohledem, kdy jejich příznivci hledají i ty nejmenší náznaky, že je mezi nimi něco ví, než jen přátelství.

Fotografie: Depositphotos

Zdroj: WomensHealthMag