Prst, na kterém nejčastěji nosíte prstýnek, prozradí, jaký typ ženy ve skutečnosti jste

Fotografie: Depositphotos

Pokud rádi nosíte prstýnky všeho druhu, jistě máte preferované prsty, na které si je dáváte. Jestliže tomu tak skutečně je, máte jedinečnou možnost se dozvědět, co to o vás vypovídá.

Máte rádi prstýnky? V dnešní době je nosí čím dál více lidí a není se čemu divit. Mohou přinášet štěstí a jsou krásné na pohled. Cokoliv potom děláte rukama, díky prstýnkům všechny činnosti vypadají elegantněji a jednoduše lépe. Ale věděli jste, že to, na které prsty je nasazujete, může říci mnohé o tom, jaký typ osoby jste?

Význam prstenů na vašich prstech

Když se řekne prstýnek, většině lidí se ihned vybaví většinou ten zásnubní, jenž se nosí na prsteníčku. Co to o vás ovšem vypovídá, když ho tam nosíte a zasnoubení ani vdaní/ženatí nejste? Nejspíše budete individuální osobnost, tedy člověk, jenž se rád rozhoduje samostatně a snaží se být nezávislý. Navíc to značí mnohé o tom, že se nikdy nevzdáváte a vždy si jdete za tím, po čem toužíte.

Fotografie: Unsplash

Co se týče prstenů na ukazováčku, tam je vždy nosili biskupové, aby tak dali najevo své vyšší postavení. To už dnes samozřejmě neplatí. Spíše to vypovídá o vaší půvabnosti. Nejspíše jste odvážná osoba, která věří v sebe a ve své schopnosti v životě. Nošení prstenů na prostředníčku většinou značí, že daná osoba není vdaná/ženatá. Zároveň jde ale i o snahu získat pozornost. Tento člověk se názorů ostatních rozhodně nebojí, jsou mu „ukradené“. Jde si nekompromisně za svým.

Všechny prsty mají svůj důvod

Co se týče palce, na tom se prsteny většinou nosívaly proto, že byly brány jako talismany. V dnešní době je člověk, jenž nosí prsten na palci, vnímán jako osoba, která ráda experimentuje. Rozhodně se nebojí zkoušet nové věci a trochu i zariskovat. To ale neznamená, že na něm prsten jako talisman stále nemůžete nosit.

Fotografie: Unsplash

Na malíčku se vždy nosili prsteny po předcích. Toho se můžete stále držet, pozor si ovšem dávejte i na druhý význam. Tím je totiž sexuální otevřenost. Člověk, jenž si tento prst zvolí na nošení prstenů, je silný a moc dobře si uvědomuje realitu. Rozhodně nelétá někde v oblacích a bere věci tak, jak jsou.

Zdroj: Styl Interia