Průlom v čištění pleti: Ultrazvuková špachtle

Možná si ještě pamatujete, kdy kosmetičky napařovaly pleť a poté póry uvolňovaly pomocí tlaku prstů. Pokud to navíc nevzal do rukou odborník, na pleti mohly zůstat známky tohoto nešetrného procesu. Nebojte. Na světlo světa přišla ultrazvuková špachtle, která je k pleti šetrná, procedura s ní je bezbolestná a mnohem víc!

Čištění ultrazvukem

Mnoho žen zažilo jistě chvíle, kdy se vrátily domů od kosmetičky se zarudlou a přecitlivělou kůží. Mnoho žen si také další návštěvu rozmyslelo. S novým způsobem čištění pleti se ale budete do kosmetického salonu těšit. Proč je čištění pleti ultrazvukem lepší a tak v oblibě vysvětluje Alena Hunt-Kalíšková ze Studia JS v Praze.

Krásnou pokožku díky vibracím

Alena proces osvětlila tak, že princip je založen na vysokofrekvenčních impulsech. Ty stimulují pleť – prokrvují, masírují a tak otevírají póry. Další fází je peeling, který nečistoty a maz odstraní. Pokud má pleť nečistoty v těchto pórech, na první pohled je znát, že je mdlá, bez barvy. Pořádné vyčistění pleti ultrazvukovou špachtlí zajistí dokonalé odstranění odumřelých buněk. Pleť je po proceduře jasnější, pevnější. Tento rozdíl mnoho žen nevidí ani po domácím ošetření pleti. Přípravky, které běžně dostanete v drogériích, rozhodně nestačí a nejsou schopny dostat se do pórů a tam je vyčistit.

Spokojenost je priorita

Ve Studiu JS je prioritou hýčkat o klienty co nejlépe! Proto vedle profesionálního přístupu platí pro salon hesla relaxace a krása. Ošetření je komplexní a zahrnuje společně s čištěním pleti také úpravu obočí, regenerační a čistící peeling, masáž nahřátým kokosovým olejem obohaceným o aromaterapeutický olej. Nakonec se aplikuje omlazující maska. Celá procedura zajistí, že žena ze salonu odchází odpočatá, spokojená, svěží. A bát se nemusí ani ženy s topickou kůží či s lupénkou. Procedura nezahrnuje žádný přípravek s chemikáliemi a parabeny. Vše je přírodní a prvotřídní kvality.

Pro všechny typy pleti

Výhodou ošetření je také to, že je vhodné pro všechny typy pleti. Nejvíc ho však asi ocení ženy trpící na akné. Alena v souvislosti s akné totiž uvádí, že právě mastná a aknózní pleť je potřeba čistit opravdu do hloubky a tak zamezit tvorbě dalších nedokonalostí. Navíc upozorňuje, že ne vždy je aplikován stejný proces. Například u stárnoucí pleti je důraz věnován na vyhlazení kůže a odstranění mimických vrásek.

Jak často čistit pleť?

Sama Alena, která má letitou praxi v oboru uvádí, že je určení četnosti návštěv takového vyšetření individuální. Vše se odvíjí od konkrétních potíží a celkové pleti. Ve Studiu JS jsou připraveni na zákaznice, kterým udělají diagnostiku pleti a následně zkonzultují potřebu ošetření. Plán je ušitý na míru. Obecně však platí navštěvovat tuto proceduru nejméně jednou měsíčně. Pokud je třeba zaměřit se na konkrétní problém, například s mastnotou pleti a tvorbě akné, pro vyřešení těchto problémů je vhodné navštěvovat proceduru i jednou týdně.

Obrázek: pixabay.com