Rok 2017 přinese luxus, nebo také army styl

Lidé většinou svůj styl oblékání řídí podle toho, co je in, tedy to, co je právě módní podle předních světových módních návrhářů a celebrit. A ti radí, že přelom let 2016 a 2017 se nese v duchu kvalitního oblečení poskytovaného velkým množstvím módních značek. Výběr je potom široký a vybere si z něj věčný elegán i ten, kdo upřednostňuje pohodlné rifle.

Dámská móda bude na přelomu tohoto roku zažívat boom maskulinních prvků, tedy prvků pánských. Proto se nedivte, když v i dámském oddělení narazíte na na první pohled pánské oblečení! Právě teď se totiž dovoluje nosit pánské sako, kalhotky a klidně i kravatu. K tomu se pojí, možná také spíše pánský styl, vojenský vzhled. Nebojte se maskáčů a košil v zelené, vojenské barvě.

Když je army styl elegantní

Vojenský styl v nás může vzbuzovat různé pocity a možná to poslední, co byste s ním spojili, je elegance. Tento styl totiž nevelí – oblékni se od hlavy k patě do vojenského! Tento styl závisí na výběru barev a jejich kombinaci, proto i elegantní může vypadat. Když tedy zvolíte barvy černou, vínovou, khaki, bílou a béžovou, buďte si jisti, že je to ten správný výběr.

Kromě stylového střihu oblečení ve vojenském stylu a vhodných doplňků, jako jsou cvoky, myslete i na obuv. Nejrůznější značky přišly už letos s vojenskými lodičkami, k tomuto stylu se ovšem hodí i pohodlné Converse, Nike Air Max, nebo biker a chelsea boty.

Divoká párty

K novému roku patří párty ve velkém stylu. Letos se na tuto párty vybavte oblečením ve stylu osmdesátek. Tento glamour styl vybízí k nošení luxusního dámského oblečení, ve kterém se ne každá žena může cítit pohodlně. I tak vězte, že mít jeden dva kousky v šatníku se vyplatí. Třeba právě ve chvíli, kdy chcete vyrazit na párty, kde je dovoleno úplně vše! Zkuste lesklý materiál, sexy tajemnou černou nebo leopardí vzor.

Průhledné šaty? Proč ne!

Zimu si spojujeme více s roláky, mikinami, teplými ponožkami a rozhodně ne s lehkými, upnutými šaty. Možná jste však už postřehli, že některé celebrity se nechaly vyfotit v oblečení, které je průhledné. A jelikož jsou to celebrity, kdo určují styl, který se nosí, je řada na vás, abyste se tohoto stylu chytli nebo vyhnuli obloukem. Chcete-li tento styl vyzkoušet, nebojte se krajek a transparentních materiálů. Příliš vás nezahřejí, pravda, na novoroční párty však nejde o to, být v teple!

Obrázek: pixabay.com