Chcete, aby po vás muži toužili a bláznili? Sepsali jsme 14 způsobů, kterými svedete každého muže

Fotografie: Unsplash

Naučit se být sexy a zaujmout muže obvykle není otázka pár hodin, ale docela zdlouhavý proces, ve kterém se musíte hodně věcí naučit.

Svádění mužů se může zdát jako strašně těžká věc, zvláště pokud nejste obeznámeni s účinnými technikami flirtování a svádění. Techniky co pro vás máme, vás naučí vše, co potřebujete vědět o svádění chlapa. Postupujte podle těchto čtrnácti snadných tipů, jak svést muže a přimět ho myslet jen a jen na vás.

Velice důležitý je častý oční kontakt

Jednou z věcí, které si na vás muž všimne jako první, jsou vaše oči. Mnoho mužů se rádo dívá ženě do očí, ještě před tím, než se podívají níže, na dekolt a na pozadí. Vaše oči totiž dokáží komunikovat, vyjádřit svůdnost, tajemnost a touhu bez jakéhokoliv slova. Využijte vaše oči ve svůj prospěch a svádějte ho častým očním kontaktem.

Fotografie: Unsplash

Vybírejte si oblečení, které lichotí vaší postavě

Hodně žen si myslí, že na muže zapůsobí jen to, když si vezmou co největší výstřih a co nejkratší sukni. Opak je ale pravdou, tohle se líbí spíš chlapcům. Když si na sebe vezmete to, o čem víte, že vám sluší a lichotí vaší postavě, bude se to mužům líbit víc, než když budete ukazovat svoji kůži.

Pokud máte krásná prsa, vezměte si na sebe top, který je zvýrazní, ale ne moc, abyste nevypadala lacině. Jestliže jsou vaší chloubou nohy, oblečte si krátkou sukni nebo kraťase a podpatky, tak vaše nohy vyniknou. Když předvádíte nohy, je důležité, abyste měli střídmější vršek a naopak.

Zkuste použít vaši největší zbraň – váš úsměv

Muži milují, když se žena upřímně usměje. Skutečný smích totiž upoutá pozornost muže a pomůže mu, aby se zaměřil jen na vás. Falešné úsměvy se ale nepočítají, protože ať se vám to líbí nebo ne, vždy je poznat, že váš úsměv není upřímný.

Fotografie: Unsplash

Zajímejte se o něj a sdělte mu nějaké důvěrnější informace

Mluvit o počasí na první schůzce je asi to nejhorší, co můžete udělat. Zkuste se spíše muže zeptat na nějakou trošku osobnější otázku, a když se zeptá on, nebojte se mu popravdě odpovědět. Pokud budete šikovná, můžete se o svém budoucím vyvoleném dozvědět vše, co budete chtít.

Používejte řeč svého těla k vyjádření zájmu

Řeč vašeho těla může člověku ukázat, že o něj stojíte více, než cokoliv, co řeknete. Kromě navazování očních kontaktů a úsměvů se k němu můžete také více naklonit, přiblížit nebo kývat hlavou, když vám něco říká. Pokud i on má o vás zájem, začne zrcadlit vaše pohyby, tohle je totiž u mužů klasika.

Fotografie: Unsplash

Rozhodně se po něm hned nevrhejte

Většina chlapů totiž ženu, která se po něm na první schůzce vrhne, považují za „zoufalku“. Může to mít totiž opačný účinek, než jste plánovali. Může ho to totiž dokonce i zahnat, v tom lepším případě vystrašit. Projevte svůj zájem spíše trošku koketním způsobem a uvidíte, jestli se chytne.

Často se ho jemně dotýkejte

Když chcete svést chlapa, tak trošku nenápadně se ho dotýkejte. Můžete mu třeba krátce položit ruku na koleno, když mluví. Jedná se totiž o jeden z nejsilnějších nástrojů, které můžete použít, když chcete někoho svést. Musí to ale vypadat, že jste to udělali tak trošku omylem.

Fotografie: Unsplash

Zůstaňte s ním chvilku sami

Pokud se setkáváte s přáteli a mezi nimi je on, pokuste se nějak zařídit, abyste spolu chvilku byli o samotě. Zkuste mu třeba navrhnout jít jen spolu na drink. To, že spolu budete sami, vám poskytne více prostoru na to, zkusit s ním flirtovat. No a i jemu to bude určitě příjemnější.

Posílejte si s ním provokativní SMS

Jestliže už jste si navzájem vyměnili čísla, není nic lehčího, než ho zkoušet svést přes zprávy. Zkuste si s ním vytvořit takový váš malý svět, ve kterém budete jen sami dva. Zašlete mu SMS a tím mu dejte najevo, že na něj myslíte. Nebo pokud jste odvážnější, zkuste mu poslat fotku, jak se třeba opalujete u bazénu. Tím určitě zapracuje jeho představivost.

Fotografie: Unsplash

Nemějte strach z toho, že se ztrapníte

Trapná ticha a trapné situace mohou být jedním z nejúčinnějších způsobů, jak mezi vámi a mužem vyvolat sexuální napětí. Místo toho, abyste se rychle snažily zahnat trapné ticho, nechte uběhnout pár minut, abyste mezi vámi vyvolali trošku nervozity.

Bavte se i bez něj

Moc se vám do toho asi chtít nebude, ale bavit se bez něj, může mít pozitivní dopad na váš vztah. Když muži totiž ukážete, že jste nezávislé a dokážete se bavit i bez něj, je dost možné, že začne žárlit. A taky uvidí, že jste žádoucí i pro jiné muže.

Fotografie: Unsplash

Nechte trošku zapracovat i jeho

Většina žen moc dobře ví, že muži rádi získávají srdce ženy. Nemají však rádi, když žena dělá nedostupnou moc dlouho. Mnoho mužů má nejradši, když se o ženu snaží, ale vidí, že ji mají už na dosah. Takže je dobře, když ho někdy necháte, aby se o vás snažil.

Musí vidět, že máte zdravé sebevědomí

Muži milují sebevědomé ženy. Není moc dobrý nápad mu ukázat, že si nejste jisté samy sebou, to většinou mívá špatný konec. Snažte se tedy nemluvit o tom, jak moc nenávidíte svůj zadek, nebo se ho neptejte, jestli v nějakém oblečení náhodou nevypadáte tlustá. Nechte svoje negativní myšlenky schované doma.

Zdroj: BadGirlsBible