Negativní energii vyprovodí z domova očistný rituál s bylinkami nebo zvuková terapie

Fotografie: Vyacheslav Argenberg / Creative Commons / Attribution 4.0

Možná se doma už necítíte tak dobře jako dříve a často vás napadá, že by to chtělo nějakou změnu. Pokud bojujete s takovými myšlenkami, je čas vyzkoušet pár typů, jak svůj domov očistit.

Vytvoření pozitivního a harmonického prostředí je nezbytné, pokud se doma chcete cítit pohodlně a užívat si zasloužený klid. Negativní energie se může časem hromadit a ovlivňovat vaši náladu, produktivitu i celkové štěstí. Existují různé metody, jak očistit domov od negativní energie a obnovit pocit rovnováhy. Podívejte se na účinné způsoby, jak vyhnat negativní energii ze svého domova.

Důkladný úklid

Není to zrovna nejpříjemnější řešení, ale je velmi účinné. Nepořádek může vytvářet stagnující energii a narušovat tok pozitivní vibrace. Neznamená to, že jste bordeláři, ale postupem času se doma nahromadí věci, které nepotřebujete, nebo nejsou na místech tak, jak by vám to vyhovovalo. Všechno nepotřebné tedy odstraňte a zbytek věcí uspořádejte. Zároveň si představujte, jak uvolňujete veškerou negativní energii a zvete do svého prostoru tu čerstvou, pozitivní.

Otevřete okna a pusťte dovnitř čerstvý vzduch

Otevření oken umožní cirkulaci čerstvého vzduchu ve vašem domově. Výrazně tak dokáže zlepšit jeho energii. V zatuchlém vzduchu se negativní energie mnohem snáze drží. Nejlepší je, pokud vytvoříte průvan tak, že otevřete okna na opačných stranách domu. Přitom si stanovte záměr uvolnit jakoukoli negativitu a pozvěte do svého prostoru pozitivitu a světlo.

Bylinky nebo kadidlo váš domov očistí

Pálení vonných bylin nebo kadidla se praktikuje již po staletí, aby se vykouřený prostor očistil od negativní energie. Šalvěj je ideální volbou pro vykuřovací rituál. Zapalte usušenou bylinku nebo vonnou tyčinku. Během toho, co bude doutnat, přemisťujte ji po celém domě a věnujte pozornost rohům, dveřím a oknům. Vizualizujte si, jak kouř rozptyluje veškerou negativní energii, a stanovte si záměr pro svěží a pozitivní prostředí.

svazek šalvěje
Fotografie: Freepik

Využijte zvukovou terapii

Zvuková terapie pomáhá vyčistit a harmonizovat energii ve vašem domově. Pusťte si uklidňující hudbu, zvuky přírody, nebo použijte zpívající misky a ladičky k vytvoření rezonujících vibrací. Zvuk může pomoci rozbít stagnující energii a podpořit pocit klidu a míru. Experimentujte s různými zvuky a najděte to, co rezonuje s vámi a vaším prostorem.

Rozmístěte krystaly a kameny na vhodná místa v domě

Krystaly a kameny jsou známé svou schopností absorbovat a přeměňovat negativní energii. Umístěte krystaly, jako je černý turmalín, čirý křemen nebo selenit, do různých částí svého domova. Můžete také vytvářet krystalové mřížky nebo nosit krystaly s sebou jako osobní talismany. Krystaly je však potřeba pravidelně čistit a dobíjet, aby neklesala jejich účinnost.

Zdroj: Italia Feed