Ženské triky, díky kterým vás partner bude chtít co nejdříve požádat o ruku

Fotografie: Pixabay

Ženy si myslí, že musí dělat různé věci proto, aby se líbily mužům. Přitom stačí použít pár známých ženských triků.

Zamilovala jste se a uvědomujete si, že jste nejspíš potkala muže, o kterém jste vždy snila? Samozřejmě jste si jako každá žena už v hlavě naplánovala průběh vašeho vztahu, krásnou svatbu a kupu dětí. Jenže čekání na chvíli, kdy vás muž požádá o ruku, může být až nekonečné. Naštěstí vždy pomohou známé ženské triky. Není moc těžké zařídit, aby si vás muž chtěl co nejdříve vzít.

Pečujte o něj

Péče a něha jsou dvě vlastnosti, které si dokážou podmanit každého muže. Buďte ke svému manželovi něžné a on se pak nebude bránit vůbec ničemu. Bude stačit, když ho párkrát za den pohladíte ve vlasech, nebo mu večer uděláte pořádnou masáž, záleží jen na vaší fantazii. Prostě mu ukazujte, že je pro vás opravdu důležitý.

Fotografie: Pixabay

Vyžehlete mu všechno prádlo, poskládejte do skříně, uvařte mu jeho nejoblíbenější oběd… Tak uvidí, že jste opravdu žena jeho snů, a že touží po tom, abyste se stala jeho ženou.

Naučte se správně mluvit a naslouchat

Muži jsou prostě z Marsu a ženy z Venuše. Nikdy na ně nezkoušejte žádné náznaky, vždy s nimi jednejte na rovinu. Rozhodně byste neměly všechny křivdy dusit v sobě, to by vám i vašemu vztahu opravdu ublížilo. Samozřejmě ale musíte také umět svému milému naslouchat. Musíte být tím prvním člověkem, za kterým jde, když ho něco trápí.

Fotografie: Pixabay

Zajímejte se o jeho práci

Nic muže nepotěší víc než fakt, že o něj má jeho žena zájem. O jeho koníčky a především o jeho práci. Prožívejte s ním jeho úspěchy, ale také jeho neúspěchy. Pokud uvidíte, že je z práce unavený, nenuťte ho do toho, ať jde s vámi navštívit vaši matku. Nechte ho odpočívat a uvidíte, že bude spokojený.

Fotografie: Pixabay

Vaření je základ

Láska prochází žaludkem, to asi všichni znáte. Ale opravdu je na tom něco pravdy. Dopřávejte svému milému co nejčastěji jeho oblíbená jídla. Většina mužů ráda zkouší něco nového, takže nic nezkazíte tím, že budete experimentovat. A během několika dní uvidíte, jak se bude muž na vámi uvařené jídlo těšit.

Zdroj: YourTango