Jednoho dne z přítele vypadlo, že je stále ženatý a já jeho milenkou. Patová situace, která má ovšem zdánlivě jednoduché řešení

Fotografie: Freepik

Máte svého přítele velmi ráda, bezmezně mu důvěřujete a jste přesvědčená o tom, že tohle se Vám stát nemůže? Bohužel opak je pravdou. Takových případů neustále přibývá. Pokud to není Váš případ, jste šťastná žena, ale je tomu skutečně tak? Být ve vztahu ten třetí vůbec není jednoduché.

Naopak je to nepochopitelné, ve vztahu mají být dva, co se mají rádi. Ne mít k sobě třetí osobu bez vlastního vědomí. Pokud na takovou situaci narazíte, uměla byste se s tím vypořádat? Mnoho žen si v takové situaci neví rady a velmi těžko hledají nový smysl života.

Často se také můžete setkat se situací, kdy muž řekne, že je ženatý. Údajně však se svou ženou již není, jen sdílí odděleně pokoj ve stejném domě, kvůli dětem, které jsou ještě malé a nechtějí je zatěžovat rozvodem. Tak na takového chlapa dámy pozor. Samozřejmě, že v menším měřítku to tak opravdu může být, ale většinou je to jen způsob, jak si co nejjednodušeji udržet oba vztahy. Pro ženu je takové zjištění velmi zdrcující a je velmi náročné vypořádat se s tím.

Přítel lhář

Pokud žena zjistí něco takového, je na ní, jak se s tím vypořádá. Zda mu bude věřit a tuto skutečnost akceptuje, nebo se raději svého přítele vzdá. Pokud se ale provalí, že přítel je lhář, jsou pocity jasně negativní. Takové zjištění může nastat docela jednoduše. Zde platí, že lež má krátké nohy. Může se stát, že někdo z Vašich blízkých uvidí Vašeho přítele v harmonickém vztahu rodiny, nebo ho dokonce nachytáte vy sama.

Ještě horší by mohlo být zjištění, že Váš milovaný partner čeká další dítě se svou manželkou, se kterou údajně vůbec nevychází. To jsou situace, ve kterých má jasno každá žena – přítel je podvodník a lhář. Právě tyto situace Vám dokážou, že přítel žije pravidelný a harmonický vztah nejen se svým dítětem, ale také manželkou.

Fotografie: Freepik

Jak se se situací vypořádat

Pokud zjistíte něco tak děsivého, není, o čem se bavit. Přítel Vás celou tu dobu úspěšně tahal za nos a lhal Vám. Znáte ho vůbec? I taková otázka Vám může začít nesnesitelně vrtat hlavou. Pokud ale jasně vidíte, že si s Vámi přítel pouze užívá, dejte od něj ruce pryč. Pokud žije harmonický život se svou manželkou a se svými dětmi, těžko se to poslouchá, ale pro Vás v takové rodině není místo.

Zamyslete se nad tím pořádně. Copak Vy byste chtěla být neustále ta druhá? Ta, která se bude všemu podřizovat? Je na čase se s tím vypořádat, dát příteli sbohem a časem si najít někoho, pro koho má smysl žít, někoho, pro koho budete Vy ta první.