Meghan Markle prozradila, jak si udržuje svou krásu a mladistvý vzhled

Fotografie: Depositphotos

Jaký je recept vévodkyně ze Sussexu na dlouhotrvající krásu a mladistvý vzhled? O svá tajemství z oblasti péče o sebe se podělila.

Meghan Markle, dříve známá jako aktivní herečka, nyní převážně jako manželka prince Harryho. Málo známým faktem o ní ale je, že před seznámením s princem provozovala vlastní web o zdravém životním stylu. Nashromáždila dohromady spousty informací o tom, jak se udržovat zdravá a krásná po co nejdelší dobu. Pár z nich Vám nyní přinášíme.

Zdravé stravování a fitness

K svěžímu vzhledu vévodkyně přispívá to, že každý den začíná vypitím sklenice teplé vody s citronem. Takto připravený nápoj se pije nalačno a dokonale nás probudí a nastartuje nám metabolismus. Následně si dopřeje vydatnou a hodnotnou snídani v podobě ovesných vloček s banány. Vyhýbá se nezdravým cukrům, proto k oslazení snídaně používá zásadně agávový sirup. V dnešní době se jedná o běžně dostupné sladidlo, které seženete v každém obchodě.

Fotografie: Unsplash

Tajemstvím šťastného a spokojeného života podle Meghan je neodpírat si jídlo, které máme rádi. Koneckonců, jídlo je součástí každého našeho dne a měli bychom mít z jeho konzumace radost. Sama Meghan uvádí, že miluje tacos a také si toto jídlo v omezené míře dopřává. Základem zdravého života je pohyb. Sama se pravidelně věnuje fitness, což jí dopomáhá udržet si štíhlou postavu. Mimoto jí fyzická aktivita dodává potřebnou sílu a energii na celý den.

Pravidelnost a udržování tělesné kondice

Meghan si velmi zakládá na správném držení těla. Nejen proto, že je to zdraví prospěšné, ale i ji to více reprezentuje. Pro korektní držení provádí denně řadu jednoduchých cviků. Také se denně protahuje a udržuje tím své svaly v potřebné kondici. Ideálním pomocníkem na protažení celého těla je jóga. Zapomínat by ale člověk neměl ani na silový trénink, posilovnu vévodkyně navštěvuje 3 – 4 krát týdně.

Fotografie: Unsplash

Ke zdravému stravování patří nevynechávání nezbytných jídel během dne. Mezi snídaní a obědem je potřebné najít si čas na svačinu, je ale důležité, aby se jednalo o jídlo zdravé. Meghan do svého jídelníčku jako dopolední svačinu pravidelně zařazuje mrkev, humus, mandlové mléko, chia pudink nebo džus. Naše stravovací návyky mají velký dopad na vzhled naší pokožky. Pro podporu zdravého vzhledu ještě používá přírodní kosmetiku, převážně prášek složený z rýžových enzymů.

Zdroj: WomensHealthMag