Andělské karty pro červen: Hlavní roli hraje optimismus, ale i trpělivost

Fotografie: Depositphotos

Andělské karty jsou magické předměty, které mohou ovlivňovat nebo předvídat směřování lidských životů. Zjistěte, co si pro vás osud připravil v tomto měsíci.

Primárním úkolem andělských karet je podporovat, pomáhat a pečovat o lidi na cestě jejich životem. Dají se však využít také k vykládání budoucnosti, jejímu ovlivňování nebo léčení minulosti. Pomocí andělských karet si můžete do života přitáhnout více štěstí, lásky, zdraví či finanční hojnosti, nebo si zajistit prosperitu v jiné oblasti. Zjistěte, které tři karty vévodí měsíci červnu a jak vás to ovlivní.

Karta archanděla Michaela

První karta přináší poselství rozumu a minulosti. Díky ní dokážete čelit minulosti a započít proces změny. Tento archanděl vás provede i obtížnými situacemi. Neztrácejte naději a mějte víru v lepší zítřky. Jednejte v souladu se svým nejlepším vědomím a svědomím a andělé vás v dalších krocích podpoří. Buďte čestní a pravdomluvní, protože každá lež a špatnost se obrátí proti vám.

Numerologie na červen 2023: Datum narození prozradí, koho potká kariérní růst nebo změna zaměstnání

Karta plnění

Další andělská karta symbolizuje tělo a současnost. Její přítomnost předznamenává, že se vám v blízké době splní vaše sny. Jednejte odvážně a pokračujte k dosažení svého cíle. Buďte pozorní a vnímaví i k jemným znamením, které se vám pravidelně objevují. Konečně vás za vaši tvrdou práci čeká zasloužená odměna. Teď ale nesmíte polevit. Dál se soustřeďte a pracujte na všem, čeho chcete dosáhnout. Trpělivost a vytrvalost růže přináší.

anděl planeta světlo
Fotografie: Pixabay

Karta optimismu

Třetí andělská karta s sebou přináší duši a budoucnost. Její význam je velmi příznivý a slibuje budoucnost plnou radosti. Můžete se těšit, že se všechny problémy brzy vyřeší a vy si vychutnáte tolik potřebné období klidu. Užívejte si více radost přítomného okamžiku a všímejte si okolních krás. Tímto si zajistíte nejen více klidu, ale také notnou dávku optimismu do budoucna.

Zdroj: Kobieta