Štíhlý pas pomocí cvičení a diety? Vyzkoušejte také netradiční zázvorový zábal, který funguje přes noc

Fotografie: Depositphotos

Sedavé zaměstnání, home office, nesprávná strava a všudypřítomný stres vedou ke kilům navíc. Ale jak se jich účinně zbavit bez tréninku a diety? Pomůže zázvorový zábal, který efektivně napomůže zhubnout a spálit tuky na problémových partiích břicha a boků.

Nadváha může vést k mnoha závažným onemocněním, ale sedavý životní styl a přemíra stresu spolu s konzumací nevhodných potravin vedou ke kilům navíc. Co s tím, když je málo času na cvičení? Změna životního stylu je vždy žádoucí, stejně jako úprava jídelníčku, protože změny jsou pak trvalejšího charakteru. K vosímu pasu ale pomůže také zázvorový zábal, který je účinným prostředkem pro hubnutí a spálení tuků na rizikových partiích břicha, boků a zadku.

Fotografie: Freepik

Vosí pas během krátké doby

Jak na štíhlý pas? Zázvor urychluje proces hubnutí, ve spojení s konzumací velkého množství vody a vyváženou stravou. Zapomenout se nesmí ani na dostatek spánku, protože podle odborníků pravidelný a dostatečně dlouhý odpočinek je klíčem ke štíhlosti. Pak stačí připravit zázvorový zábal, který cestu k vysněné postavě zrychlí.

Příprava zázvorového zábalu

Co budete na přípravu zázvorového zábalu potřebovat? Především kořen zázvoru, který je nutné nastrouhat na jemném struhadle. Použít lze také sušený zázvorový prášek. K tomu si připravte běžné tělové mléko, ručník, igelit a gumičku nebo provázek.

Fotografie: Freepik

Postup pro použití zábalu

Před použitím zábalu je nutné problematické partie nahřát, pomůže horká sprcha nebo namočený ručník do teplé vody. Zabalte břicho, boky nebo zadek do teplého ručníku a nechte 5 minut působit. V misce smíchejte zázvor s tělovým mlékem a poté naneste směs na nahřátá místa a dokonale rozetřete. Poté přikryjte igelitem pro zvýšení účinnosti a převažte pomocí gumičky nebo provázku.

Zázvor prohřeje a prokrví

A jak zázvor účinkuje? Zázvor je známý svými hřejivými účinky, břicho nebo boky budou dokonale prokrvené. Je však nutné nechat účinkovat zábal po dobu nejméně 6 hodin, ideálně po celou noc. Na kůži je možné cítit lehké mravenčení. Po zázvorovém zábalu bude také pokožka vypnutá a pleť pružná.

Zdroj: Healthambition