Zdraví z přírody aneb doplňky stravy

K tomu aby člověk zůstal dlouho fit je zapotřebí konzumovat dostatečné množství ovoce a zeleniny. Ovšem problém dneška spočívá v tom, že obsah živin a antioxidantů v ovoci a zelenině je žalostně málo.

Přesně řečeno o 90% než tomu bylo například v 70 a 80 letech. Dalším problémem dneška je množství chemie obsažených v potravinách. Každý občan průmyslových států ročně zkonzumuje přibližně 2,5 kg chemikálií, což se samozřejmě musí dřív či později někde projevit.

Paradox dnešní doby

Paradoxem moderní doby je to, že ačkoliv produkujeme více medikamentů, nachází se kolem nás stále více a více nemocných lidí. Možná je to právě proto, že léky ne vždy řeší problém – pouze daný problém potlačí, ale neřeší příčinu nemoci. Naštěstí se myšlení lidí v poslední době zlepšuje a mnoho z nás hledá řešení v přírodě a jejich produktech. Právě proto se zrodil nový trend nazývaný „wellness“. Důležité je mít fyzické i duševní zdraví v rovnováze.

Přírodní doplňky stravy

Přírodní doplňky stravy na rozdíl od léků nepotlačují jen důsledky, ale řeší i příčinu. Výrobky RAMISSIO jsou přírodní a bezpečné. Na rozdíl od léků řeší i příčinu – hloubkově vyživují, opravují a pomáhají tělu bez zasahování do přirozené metabolické funkce v lidském organismu. Což je zásadní rozdíl mezi přírodními produkty a medikamenty.

RAMISSIO REVITALIZE – přírodní detoxikace a posílení imunity

Žádné lidské tělo nemůže fungovat správně, pokud je plné jedů. K očistě organismu slouží RAMISSIO REVITALIZE – Podporuje regeneraci trávicí soustavy a jiných tkání. Obsahuje Aloe Vera, sirup z Agave a extrakt z Acai – sirup má borůvkovou příchuť. Vyvážená kombinace obsažených látek působí pozitivně na vnitřní orgány, obzvlášť na zažívací trakt.

Obsahuje specifické polysacharidy, enzymy a vitamíny, které přispívají k přirozené detoxikaci a očistě organismu. Je výtečným pomocníkem při redukčních dietách. Hydratační, proticelulidní účinky z Aloe Vera udržují mladistvou a svěží pokožku. Pomáhá i při potížích s akné, opary, afty a jinými dermatologickými obtížemi. Pravidelné používání přispívá k posílení imunity a zlepšení celkového stavu organismu.

Obrázek: kortova.ramissio.com