Znamení zvěrokruhu, pro které je věrnost ve vztahu vším. Pokud je máte ve svém okolí, držte se jich

Fotografie: Depositphotos

Pokud věříte na horoskopy, pak jistě víte, že jednotlivým znamením se připisují různé charakteristiky. U třech z nich se ale výrazně projevuje jeden společný jmenovatel – věrnost.

Raci touží po jistotě a stabilitě

Rak je přesným opakem zrady. Je to jedno z nejvěrnějších znamení zvěrokruhu. Vládne mu Měsíc, který je spojený s emoční rovinou člověka a také s pocity. Rak je neobvykle citlivý na zlomené srdce, jen pomalu se otevírá novým partnerům. Má tendenci své partnery všemožně testovat a prověřovat, než jim začne plně důvěřovat a pustí je do svého života.

Rak chce ve svém životě cítit jistotu, stabilitu a neochvějného partnera, který bude vždy oporou. Pokud Raka zradíte, možná úplně nezmizí z vašeho života, dá vám ale pocítit i svou chladnou stránku. On ale své partnery nezradí nikdy. Oceňuje něžnosti a romantická gesta a sex bez lásky pro ně nepřipadá v úvahu.

Fotografie: Freepik

Štíři jsou oddaní, ale umí se mstít

Štír, stejně jako Rak, chrání své měkké a zranitelné srdce tvrdým brněním. Pro toto znamení je důvěra nezbytná, je ale třeba si ji získat. Štír je od přírody tajemný a jakmile je přesvědčen o věrnosti svého protějšku, dá do vztahu všechno. Bez ohledu na svou oddanost se ale může jeho chování rychle změnit, pokud je zrazen. Toto znamení pevně věří v karmu, proto pokud zradíte jeho důvěru, může se stát, že vám to jednou vrátí i s úroky.

Štíři mohou na první pohled působit pasivně, skrývá se v nich ale velká energie. Mají silnou vůli a vyvinutou intuici. Jen tak něco je nevyvede z míry, a to ani ve vtazích nebo v sexu. Pokud v něco věří, jsou velmi trpěliví a dokáží si na výsledek počkat – to u nich platí o lásce i o pomstě za dávné křivdy.

Fotografie: Freepik

Kozorozi neuznávají povrchní vztahy

Ze všech znamení horoskopu bere Kozoroh závazky nejvíce vážně. Je to proto, že jeho vládnoucí planeta je Saturn. Pokud tedy vysloví slib, myslí ho smrtelně vážně. Toto znamení má také tradičnější pohled na vztahy, takže netouží po experimentech a zkoušení nových věcí. Neuznává krátkodobé a povrchní vztahy, k lásce i sexu potřebuje jistotu, stálé city a emoce.

Kozoroh je velmi selektivní, pokud jde o to, komu otevře své srdce. Najít toho správného partnera, který zlepší jeho život a pomůže mu dosáhnout všech cílů, je pro něj velmi těžké. Když ale takovou osobu najde, nikdy a za nic na světě ji nezklame. Pokud se Kozoroh rozhodne strávit s vámi zbytek života, nic ho od toho neodradí.