Jednoduché cviky pro krásné paže a zpevněnou hruď zvládnete bez problémů z pohodlí domova

Fotografie: Getty Images

Snad každá žena si přeje mít krásné a pevné tělo, především u partií, se kterými se může pochlubit. Proto se ženy často zaměřují na oblast prsou a paží, aby jejich tělo vypadalo i v létě krásně a mladistvě. Poradíme vám skvělé cviky, se kterými toho dosáhnete za 10 dnů.

Výsledky uvidíte už po 10 dnech

Toto efektivní cvičení, které si dnes můžete osvojit, nenechá na výsledky dlouho čekat. Díky efektivitě můžete pozorovat první výsledky pevného poprsí a rukou již po deseti dnech. Stačí jen vydržet a pravidelně tyto tipy cviků cvičit. Vydržíte to? Věříme, že se překonáte a brzy uvidíte výsledky,

Pro následující cviky potřebujete jen jednoduché vybavení, které každý z vás doma najde:

  • podložku nebo koberec
  • tenisový míček
  • knihy

První cvik by měl prohřát všechny potřebné svaly

Na začátek je potřeba se prohřát a rozpohybovat své tělo pro přípravu na další cviky. Tento cvik vám pomůže se správným držením těla a posílením nejen paží, ale také zad, které jsou úzce spojené s celým tělem. Postavte se rovně a dejte nohy lehce od sebe. Hlavu sklopte dolů, ale záda nechte stále narovnané. V takové pozici zvedejte střídavě pravou a druhou ruku, pokud jde ruka nahoru, zatněte také ruku v pěst a s pohybem dolů ji opět uvolněte.

Druhý cvik se nazývá Slon. Toto cvičení posílí váš krk i záda a uvolní váš hrudník. Nohy roztáhněte na šířku ramen tak, aby se vám stálo pohodlně. Trup ohněte tak, aby byl rovnoběžně s podlahou. Nezapomínejte přitom na rovná záda a pevné stažení bříška. Zvolněte paže svisle dolů a začněte s nimi pohybovat doprava a doleva, hlava by měla jít také stejným směrem.

Fotografie: Pxhere

Třetí cvik, s názvem Kobra, je na posilování celé horní části těla. Proto se na tento cvik obzvlášť zaměřte a opakujte ho ve více sériích. Položte se na podložku břichem a ruce složte za svou hlavu. Celou dolní část těla nechte pevně na podlaze a zvedejte pouze horní část těla včetně hlavy. Nezapomínejte na pravidelný dech a myslete na lokty, které musí zůstávat stále ve stejné poloze.

Čtvrtý cvik se zaměřuje přímo na posilování prsního svalstva. Postavte se opět rovně, nohy v šířce ramen. Mezi dlaně vložte tenisový míček ve výšce hrudníku. Stiskněte ruce k sobě a lokty držte stále stranou. Tento cvik opakujte několikrát po sobě.

Fotografie: Pxhere

Posledním tipem na cvik pro posílení rukou, prsou a zad je cvik s pomocí knížek. Vezměte si do každé ruky jednu středně těžkou knihu a natáhněte ruce před sebe. S takto nataženýma rukama pohybujte směrem k sobě a zase od sebe. Brzy pocítíte svaly na zádech, rukou i v oblasti hrudníku.