Na vztah s pravou láskou musíte být patřičně připraveni. Stačí k tomu dodržet několik zásad

Fotografie: Freepik

Někdo řekl, že ve válce a v lásce je dovoleno všechno. Ženy neváhají uchýlit se i k čarodějnictví, když chtějí potkat svou pravou lásku. Jiné ženy zase vkládají veškerou svou důvěru do svého vzhledu. Buďme upřímní: druhou osobu nejprve vnímáme očima, teprve poté jinými smysly. Ženy přemýšlí o poměru pasů a boků, velikosti prsou atd. Ale někdy toto nestačí. Někteří muži mohou milovat ženy menšího vzrůstu či plné postavy.

Co tedy přiměje lidi, aby vám věnovali pozornost?

Odpověď na tuto otázku vypracoval psycholog Mihail Lobkovski. Nyní vám představíme pět nečekaných metod, jak přilákat lásku do našich životů:

  • Buďte na setkání připraveni.
  • Vyřešte si své problémy.
  • Sebevědomí.
  • Nezávislost a síla.

Buďte na setkání připraveni

První podmínkou, kterou je třeba splnit, abychom se s někým setkali, je být na to připraven. Některé ženy nenapadne, že muž, který se na ni dívá, v ní nachází zalíbení. Může ho považovat za psychopata, masochistu nebo distributora reklamních katalogů.

Zkrátka a dobře: tato žena není připravena na setkání se svou láskou. A na pokus muže o konverzaci reaguje hrubě. Proto se snažte alespoň dodržovat pravidla slušnosti.

Vyřešte si své problémy

Mnoho žen věří, že jejich budoucí muž přijde jako princ na bílém koni a vyřeší za ni spoustu jejích problémů. Tak to ale nefunguje. Muž by neměl být vnímán jako zachránce z utrpení.

Svůj problém si musí každá žena vyřešit sama. Tím, že se zbaví problému, se také stane přitažlivější. Ženy v nouzi jsou totiž tím poslední, s čím se chce muž vypořádat. Ne proto, že se nestará o vaše problémy. Ale protože vás ani nezná, aby vám laskavě pomohl.

Sebevědomí

Člověk, který si není jistý sám sebou, vydává do svého okolí nepěknou zprávu. „Pichlavé“ oči, nepříliš adekvátní chování není příliš přitažlivé. Mnoho lidí je samozřejmě trochu nejistých, když se setkají s opačným pohlavím. Naprostý strach z cizince vám ale kouzlo nedodají.

Nezávislost a síla

Spousta lidí si myslí, že muže přitahují ženy, které jsou slabé a poddajné. Avšak opak by mohl být pravdou. Sebevědomý muž by se ve skutečnosti neměl prosazovat na úkor ženy.

Potřebuje sobě rovného – a to i ve vztahu. Žádný muž nehledá do svého života ženu, o kterou by mohl pečovat. Ve své podstatě by pak hledal více „dceru“ než partnerku.

Co je nejdůležitější?

Každý muž byl kdysi chlapec, který byl závislý na své matce. Rodič opačného pohlaví je ten, s nímž muž srovnává svou budoucí partnerku. To nutně neznamená, že pokud je jeho matkou brunetka, bude chodit jen se ženami s tmavými vlasy.

Pravdou ale je, že každý muž vědomě či nevědomě hledá ženu, která se jeho matce podobá. Proč přesně? To ví jen Bůh. Ale pamatujte – nemusíte se stát kopií jeho matky, takže buďte sami sebou – bez her, předstírání nebo pokusů o manipulaci.