Zatočte s bolestí kloubů pomocí obyčejné alobalové folie. Úleva se dostaví během několika hodin

Fotografie: Getty Images

Trápí Vás bolest kloubů a nevíte co s ní? Tu může způsobit hned několik nemocí, ale také pouhé stárnutí lidského těla. Ve všech případech se jedná o velmi nepříjemný pocit, který omezuje možnosti našeho pohybu. Bolest kloubů můžeme cítit při vyšší fyzické námaze, ale i při běžných aktivitách, které každodenně provádíme.

[ hana-code-insert ] 'seznampodperex' is not found

Takovými aktivitami může být vaření a úklid, ale také třeba úplně obyčejné vstávání z křesla v obýváku. Bolest kloubů patří mezi jeden z nejčastějších problémů, který nás lidi trápí. Proto si nyní objasníme pár věcí:

  • jaké nemoci může značit bolest kloubů
  • jak se zbavit bolesti kloubů snadno doma s využitím alobalové folie
Fotografie: Freepik

Nemoci, které provází bolest kloubů

Revmatickou artritidu častěji známe pod názvem revma. Jedná se o zánětlivé onemocnění, které postihuje zejména klouby po celém těle, kde vyvolává neustálý chronický zánět. Jedná se o nemoc, na kterou stále nemáme žádný lék, lékaři pouze snižují bolest a následky a využívá se také fyzioterapie. Vyzkoušet můžete i postup s potravinovou folií, který najdete níže.

Mezi další z nejčastějších nemocí kloubů patří velmi dobře známá artróza. Je to choroba vzniklá v důsledku nadměrného opotřebování kloubů a jejich přílišného opotřebovávání. Artróza se projevuje silnou bolestí kloubu, který je jí postižený. Nerozšiřuje se tak jako revma do okolních kloubů. Ani tu není možné úplně vyléčit, jediné, co lze, je snížit její příznaky pomocí speciálních cviků.

A v neposlední řadě je známou uličnicí také osteoporóza kostí a kloubů. Díky této nemoci řídnou kosti, které jsou pak mnohem náchylnější na zlomeniny. Může stačit i menší úraz či nehoda, ze které byste se normálně oklepali sami doma.

Fotografie: Freepik

Zbavte se bolesti kloubů pomocí úplně obyčejné alobalová folie

Přiložení alobalové folie na postižené místo pracuje na základě cirkulace energie, díky které nastává následné uvolnění bolesti kloubů. Aplikace alobalové folie je tak snadná, že to zvládne opravdu každý. Stačí zabalit bolavé místo folií. Následně potravinovou folii převažte ještě obyčejným obvazem, ať může energie pěkně pracovat.

Nechte bolavé místo zabalené po dobu jedné hodiny. Poté sundejte obvaz i potravinovou folii dolů. Pak už můžete jít dělat úplně cokoli. Zabalujte bolavé místo přesně tímto způsobem po dobu jednoho týdne. Pak by mělo dojít k úlevě od bolesti.