Žena porodila své dítě, zatímco byla připojena na ventilátor. Lékaři odvedli skvělou práci

Fotografie: Freepik

Porod nebývá vždy jen krátkým a jednoduchým okamžikem. Mnohdy si maminky prožijí opravdová muka, ale vše jim vynahradí pohled na narozené dítě. Podobně těžkou situaci si prožila i žena, která v těžkém kómatu musela podstoupit císařský řez, aby své dítě přivedla na svět. Lékaři v tomto případě odvedli skvělou práci.

Žena měla závažné problémy

Incident se odehrál v Kolumbii a prožila ho třiceti šestiletá žena jménem Gilian. V době, kdy byla těhotná, začala trpět dýchacími obtížemi a dostala se až do kómatu. Lékaři jí proto připojili k ventilátoru a modlili se, aby se dítě mohlo v pořádku narodit. Nakonec nezbylo, než dítě přivést na svět pomocí císařského řezu, zatímco jeho matka byla stále v kómatu.

Fotografie: Freepik

Boj o život

Lékaři přiznávají, že šlo skutečně o náročný boj, ale nakonec vše dobře dopadlo. Dítě je zdravé, ale problém je, že jeho matka je stále v kómatu. Její manžel by si velmi rád odvedl svou ženu a také dítě, ale podle lékařů je na to příliš brzy, nehledě na to, že netuší, kdy a jestli vůbec se Gilian probudí.

Jak se Gilian nakazila

Vláda, média a všichni kolem nás neustále varují a upozorňují na nebezpečí koronaviru. Gilian se podle slov svého manžela opravdu urputně chránila, ale přesto ji to nebylo nic platné. Nosila roušku, vyhýbala se místům, kde je větší koncentrace lidí, ale stejně onemocněla.

Zdlouhavé čekání

Pro manžela Gilian je to neskutečně těžká zkouška. Jeho rodina je v ohrožení a on si připadá bezmocně. Jediné, co mu zbývá, je naděje. Stále věří, že se brzy jeho milovaná žena probere, usměje se na něj a vydají se společně s jejich synem domů.

Fotografie: Pixabay

Dokonce i lékaři mají teď omezené možnosti. Lék na koronavirus zatím nemají, a proto musí doufat, že se s pomocí přístrojů dokáže tělo Gilian ubránit viru samo a brzy bude zdravá a konečně uvidí svého syna.